Druk Cyfrowy, Nowości

Sukces Riset na targach w Birmingham

Setki osób odwiedziły stanowisko B300, na którym Riset Polska – wspólnie ze światowymi producentami maszyn takimi jak UCHIDA YOKO GLOBAL LIMITED, Morgana Systems LTD oraz Plockmatic AG – zaprezentował swoje nowości.

Na stoisku nie zabrakło oczywiście niezawodnych liczarek optycznych, broszurownic oraz wielu innych wysokiej klasy maszyn.

– Kluczem do sukcesu była nie tylko nasza bardzo nowoczesna technologicznie oferta, ale i   doskonała organizacja targów oraz fantastyczna atmosfera, która panowała wśród   wystawców i odwiedzających – podkreśla właściciel firmy Riset – Jarosław Szabłowski.

Pre­zen­ta­cje, ja­kie mia­ły miej­sce pod­czas tragów spo­tka­ły się z bar­dzo do­brym przy­jęciem. Wie­lu go­ści chętnie podejmowało rozmowy na tematy najnowszych tech­no­lo­gii, a ta­kże kie­run­ków w bra­nży po­li­gra­ficz­nej w naj­bli­ższej przy­szło­ści.

Głównymi bohaterami wydarzenia były zaprezentowane w zupełnie nowej odsłonie maszyny producentów Morgana orazPlockmatic.  Jako liderzy technologii urządzeń postpress zaprezentowali oni nowe modele maszyn pozwalające na zwiększenie wydajności procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania oraz oklejania PUR,  zarówno w drukarniach cyfrowych, jak i offsetowych.

Firma Morgana jest obecna w Polsce od wielu lat, jednak teraz producent zadbał o nowe modele, które mogą zmienić spojrzenie klienta na markę. Powiększyła się gama zastosowań maszyn które znacznie poprawiają efektywność pracy w dużych i małych drukarniach.

Z logo Uchida – oprócz najlepiej sprzedających się na rynku wycinarek serii Aerocut -odwiedzający stoisko przetestować mogli   również foliarkę rolową FOILGLAZER z automatycznym ssawkowym podawaniem i separacją arkuszy, która dodatkowo złoci i lakieruje. Pneumatyczny docisk Kalandra sprawia, że e każdy arkusz zafoliowany jest perfekcyjnie. Kompaktowa budowa maszyny powoduje, że znajdzie ona zastosowanie w każdej drukarni.

www.riset.pl

KL