Artykuły Promocyjne, Nowości

API.PL na targach Fast Textile

API.PL zaprasza do Nadarzyna/k. Warszawy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE. Na swoim stoisku M111 zaprezentuje, pierwszy raz w EUROPIE, ploter sublimacyjny EPSON SureColor SC-F9300.

 – W 2016 roku firma EPSON wprowadziła na rynek nową odsłonę ploterów ekosolwentowych serii SC-S i w krótkim czasie stały się one ekosolwentowym numerem 1 w Europie. Na koniec roku 2017 pojawił się EPSON SureColor SC-F9300 – pierwszy ploter w nowej wersji z sublimacyjnej serii SC-F. Wskazuje on kierunek, w którym podąża firma EPSON w rozwoju druku sublimacyjnego, a biorąc pod uwagę zastosowane w nim technologie i rozwiązania również tu możemy spodziewać się dużego wzrostu udziału w rynku rozwiązań firmy EPSON – wskazuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Ekspozycja firmy API.PL będzie podzielona na dwie sekcje

Pierwsza część będzie przeznaczona dla rozwiązań firmy EPSON gdzie dominującym elementem będą premierowe pokazy plotera EPSON SureColor SC-F9300. Prezentacje będą odbywały się 3 razy w ciągu każdego dnia targów w następujących godzinach: 10:30, 13:30 i 15:30. Na prezentację można zapisać się pod linkiem – rejestracja.

Poza pokazami do dyspozycji Zwiedzających będą 2 linie produkcyjne – jedna do druku sublimacyjnego, druga do DTG. Konsultanci API.PL będą zachęcać do indywidualnych konsultacji i testów.

W drugiej części stoiska firmy API.PL będzie można poznać tajemnice 3 kolejnych technologii zdobienia tekstyliach. Do dyspozycji Zwiedzających będą punkty prezentacyjne druk bezpośredni na bawełnie i sitodruk. Następnym elementem będzie linia produkcyjna do zdobienia tekstyliów z wykorzystaniem foli termozgrzewalnych i termotransferu.  A wisienką na torcie będzie stanowisko pokazujące jak można wykończyć produkt z wykorzystaniem wielokolorowych, plastikowych oczek firmy Plastgrommet.

 – Targi Fast Textile to bardzo inspirujące spotkanie branży tekstylnej i bardzo cieszy poszerzający się z roku na rok udział sektora urządzeń do druku w tym wydarzeniu. API.PL od pierwszej edycji uczestniczy w tych targach i obserwuje wciąż rosnące zainteresowanie drukiem cyfrowym na tekstyliach jako bardzo interesująca alternatywa do wcześniej występujących tu technologii – podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

API.PL od 16 do 18 listopada do Nadarzyna – Hala C, Stoisko M111. Każdy, kto chciałby uczestniczyć w premierowych pokazach plotera EPSON SureColor SC-F9300 i poznać trendy rozwoju druku sublimacyjnego może zapisać się wypełniając FORMULARZ.

www.api.pl

KL