Artykuły Promocyjne, Nowości

Epson zaprasza na kolejną edycję Fast Textile

W dniach 16-18 listopada 2017 odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile. Epson we współpracy z firmą API zaprezentuje na nich portfolio urządzeń dedykowanych do cyfrowego druku na tekstyliach.

Firma Epson, jako ekspert w dziedzinie szybkiego druku na podłożach tekstylnych, znajdzie się w gronie ponad 20 wystawców na tegorocznym Fast Textile w dniach 16-18 listopada. Na stoisku dystrybutora Epson – firmy API – firm zostanie zaprezentowany szereg urządzeń dedykowanych do druku na tekstyliach, w tym premierowa drukarka wielkoformatowa SC-F9300. Impreza w Nadarzynie, to wyjątkowa okazja do zapoznania się i obejrzenia podczas pracy całej rodziny zaawansowanych urządzeń drukujących oraz skorzystania ze specjalnych ofert przygotowanych dla gości stoiska.

Najważniejszym elementem ekspozycji będzie prezentowana publicznie po raz pierwszy w Unii Europejskiej nowa drukarka LFP – SureColor SC-F9300. Jej zalety, to m.in. nowa technologia druku sublimacyjnego Epson Precision Dot, szybkość drukowania do 108,6 m²/godz., połączenie profilu wejściowego Wide CMYK firmy Epson z atramentami UltraChrome DS oraz certyfikat Oeko-Tex Eco Passport. Sprzęt będzie dokładnie omawiany oraz prezentowany podczas pracy podczas cyklicznych, dedykowanych prezentacji.

Oprócz tego sprawdzony model SureColor SC-F6200 posłuży podczas warsztatów, gdzie prezentowane w praktyce będzie drukowanie na różnych podłożach sublimacyjnych. Ofertę uzupełni drukarka DTG SureColorSC-F2000 niezastąpiona w błyskawicznej produkcji zindywidualizowanych nadruków na koszulkach.

Dla gości targów przewidziane są unikatowe oferty, przygotowane szczególne z myślą o praktykach w branży druku tekstylnego. Wszyscy goście będą mieli okazję porozmawiać o produktach Epson z przedstawicielami marki, którzy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane pytanie.

Dostawcy OOH magazine jest partnerem targów.

www.epson.pl

KL