Artykuły Promocyjne, Nowości

49 edycja Akademii Lasera 17 listopada we Wrocławiu

Jak podnieść efektywność pracy urządzenia? Jak wzbogacić ofertę usług? Jak dalej rozwijać swój biznes? Na te wszystkie pytania firma Colop Polska odpowie podczas 49 edycji Akademii Lasera, która odbędzie się już 17 listopada we Wrocławiu.

Akademia Lasera to cykl szkoleń stworzony dla osób chcących pozyskać wiedzę na temat ploterów i znakowarek laserowych oraz ich efektywnego wykorzystania. Specjaliści z działu Technologii Laserowych przekazują wiedzę z zakresu pracy na urządzeniach, obróbki materiałów jak i pozyskania nowych pomysłów.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Lasera?

Wykłady i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na wszelkie zapytania. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną niezawodne maszyny firmy Universal Laser System oraz systemy filtrujące BOFA, a także laser fibrowy. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć także proces grawerowania kubków czy tworzenia wielokolorowej pieczątki. Przedstawione zostaną również informacje jak przyspieszyć wzrost inwestycji, jak wykorzystać ploter laserowy aby zarabiać więcej oraz atrakcyjne rozwiązania jak zainteresować Klienta korzystając z szerokiego pakietu laminatów, akcesoriów i wysokiej jakości gumy do grawerowania laserowego. Wśród uczestników odbędzie się losowanie nagrody – programu ułatwiającego grawerowanie zdjęć One Touch Laser Photo.

Zapisy na Akademię Lasera TUTAJ.

KL