Druk Cyfrowy, Nowości

Riset Polska z premierą maszyny Uchida na targach IPEX

Riset Polska zaprasza do Birmingham na targi IPEX – jedną z najstarszych światowych imprez branży poligraficznej – na premierę automatycznej foliarki rolowej Uchida.

W tym roku na jednym stoisku razem z Riset Polska swoje nowości zaprezentują UCHIDA YOKO GLOBAL LIMITED oraz Morgana Systems LTD wraz z Plockmatic AG.

Z logo Uchida – oprócz najlepiej sprzedających się na rynku wycinarek serii Aerocut -przetestować będzie można również foliarkę rolową FOILGLAZER z automatycznym ssawkowym podawaniem i separacją arkuszy, która dodatkowo złoci i lakieruje.

Na stoisku nie zabraknie oczywiście niezawodnych liczarek optycznych, broszurownic oraz wielu innych wysokiej klasy maszyn…

Morgana oraz Plockmatic jako liderzy technologii urządzeń postpress zaprezentują nowe modele pozwalające na zwiększenie wydajności procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania oraz oklejania PUR  zarówno w drukarniach cyfrowych i offsetowych.

Riset Polska zaprasza na stanowisko B300 w dniach 31.10 – 3.11, gdzie przedstawi swoich partnerów w zupełnie nowej odsłonie!

http://riset.pl/