Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Ostatni w tym roku Raport Dostawców OOH magazine już na rynku!

Raport Dostawców Mediów i Maszyn wraz z podsumowaniem wrześniowych targów reklamy i poligrafii – FestiwalDruku.pl pojawił się na rynku, można go także bezpłatnie pobrać w formie online.

Raport jest największym na rynku zestawieniem mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Kolejne strony magazynu zawierają obszerny przegląd podłoży i urządzeń dla czterech, głównych segmentów branży: reklamy wizualnej, znakowania artykułów promocyjnych, arkuszowego druku cyfrowego oraz druku & opakowań.

To także podsumowanie targów FestiwalDruku.pl, które w tym roku przyciągnęły 250 wystawców oraz 6000 zwiedzających, czyli 20% więcej zainteresowanych niż w roku ubiegłym. Zwiedzająjący mieli okazję wziąć udział w dwóch pokazach Car Wrappingu organizowanych przez Avery Dennison Polska oraz Igepa Polska, a także przez Akadmię Ikonos. Targom towarzyszyły też warsztaty ze znakowania tekstyliów, premiery maszyn i urządzeń czy szkolenia.

Każdy, kto nie miał okazji pojawić się na targach osobiście, może zapoznać się z krótkimi podsumowaniami wydarzeń na kolejnych stronach magazynu i przejrzeć nowości targowe, zaprezentowane w kompaktowej, newsowej formie.

Najnowszy numer można pobrać bezpłatnie TUTAJ. 

KL