Druk Cyfrowy, Nowości

Szkoła Druku Medikon – Canon imagePROGRAF PRO Week

Firma Medikon Polska i Canon Polska zapraszają na Canon imagePROGRAF PRO Week – tydzień druku i zarządzania barwą z drukarkami fotograficznymi i ploterami Canon w Studio Medikon Polska w Warszawie.

W dniach 16-20 października 2017, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 w Studio Medikon przy ul. Cyklamenów 7 w Warszawie odbędzie się tydzień ekspercki – Szkoła Druku Medikon – Canon imagePROGRAF PRO Week.

Event dedykowany jest dla wszystkich artystów, fotografów, grafików, ludzi związanych z poligrafią, drukiem i reprodukcją sztuki zainteresowanych jakościowym drukowaniem zdjęć, grafik i obrazów. W Studio Medikon przez cały tydzień na gości czekać będą drukarki i plotery Canon imagePROGRAF PRO-1000 i PRO-2000 oraz eksperci Medikon Polska.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy drukują lub chcą drukować zdjęcia i grafiki i mają w głowie pytania bez odpowiedzi. To świetna okazja by nauczyć się czegoś nowego – poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie o drukowanie na drukarkach i ploterach Canon imagePROGRAF PRO.

Eksperci Medikon przez cały tydzień będą do dyspozycji gości, by odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania o drukarki, plotery, papiery, oprogramowanie, profile ICC, kalibrację, profilowanie, sterowniki, zarządzanie barwą, monitory, kalibratory, drukowanie z programów Canon Print Studio Pro, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Mirage oraz wszystkie inne tematy związane z jakościowym drukowaniem zdjęć i grafik.

Goście będą mieli możliwość własnoręcznego przetestowania możliwości urządzeń i wydrukowania swoich plików na profesjonalnych drukarkach i ploterach Canon imagePROGRAF PRO-1000 i PRO-2000 i papierach Fomei pod czujnym okiem ekspertów Medikon Polska i Canon Polska.

Przez cały tydzień spotkania, konsultacje i szkolenia są w Medikonie bezpłatne!

www.sklep.medikon.pl

KL