Nowości, Wielki Format

Atrium zaprasza na Wielkoformatowe Seminarium do Opola

Już po raz kolejny Atrium Centrum Ploterowe organizuje Wielkoformatowe Seminarium, które odbędzie się w Opolu w dn. 26-27 października 2017. Jak przekonuje organizator na uczestników czeka solidna dawka wiedzy, najlepszych technologii, inspiracji i zabawy.

Podczas seminarium zaprezentowanych zostanie “na żywo” ok. 25 urządzeń do druku wielkoformatowego i postprodukcji, m.in.:plotery LED / UV, plotery żywiczne, plotery eko, plotery sublimacyjne, plotery solwentowe, plotery tnące, laminatory, trymer XY oraz oprogramowanie.

W czasie Seminarium wystąpią zaproszeni goście i eksperci z kraju, jak i zagranicy, m. in. Stephan Heintjens, Dyrektor ds. rozwoju Mutoh, Volker Lienig, Territory Sales Manager Mutoh, Marc Verbeem Technical Sales & Support Manager Onyx Graphics oraz Rigte Groenbroek, Territory Sales Manager Onyx Graphics. Nie zabraknie także wystąpień tych, którym się udało z sukcesem wykorzystać w biznesie prezentowane technologie.

Aby zgłosić chęć udziału w Seminarium, należy pobrać, uzupełnić i odesłać TEN formularz rejestracyjny. Koszt udziału wraz z noclegiem wynosi 100 zł/osobę. Liczba miejsc jest ograniczona.

W cenie uczestnictwa organizator zapewnia: udział w Seminarium, zakwaterowanie w hotelach w centrum Opola, wyżywienie, imprezę integracyjną w godzinach wieczornych media demonstracyjne katalog Ikonos Inspiracje z rabatem 50%

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.

www.atrium.com.pl

KL