Nowości, Wielki Format

Pegasus Vegas – uniwersalna drukarka dla branży LFP

Pegasus Vegas, który można znaleźć w ofercie Via Color, do niedawna znajdował swoje główne zastosowanie w reklamie. Wraz z rosnącym popytem rynku na kreatywne rozwiązania aranżacji wnętrz, urządzenie stało się doskonałą propozycją dla branży dekoratorskiej i budowlanej.

Maszyna, która drukuje na wszystkim? Przed Państwem uniwersalna drukarka UV Led – Pegasus Vegas. – To urządzenia ma prawdziwie nieograniczone możliwości druku na wielu mediach, od szkła i metalu, poprzez drewno, na wszystkich media z roli kończąc. Generalnie Pegasus drukuje na wszelkich mediach do grubości do 4,5 cm (wersja standard), do 9 m w wersji premium oraz w specjalnych opcjach nawet do 15 cm – przekonuje Kacper Ragus, product manager w Via Color. Zatem nie tylko szkło czy drewno, maszyna pozwoli nam zadrukować metal, aluminium, akryl, tkaniny, tapety, dywany oraz wszystko co związane z aranżacją wnętrz: drzwi, okna, materiały budowlane, panele podłogowe, sufity, dachy, wiaty przystankowe czy ścianki działowe.

Ten hybrydowy ploter UV wyposażony jest w dwa stoły w rozmiarach 190 cm na 180 cm, specjalny trzystrefowy system podsysu, który zapewnia precyzyjne prowadzenie mediów oraz system podawania mediów z roli na rolę. Druk odbywa się za pomocą uznanych japońskich głowic marek Toshiba lub Ricoh, do wyboru z kolorem białym. W przypadku Ricoha dostępne jest maksymalnie 8 głowic w dowolnej konfiguracji, w przypadku głowic Toshiba to maksymalnie 12. To wszystko składa się na wysoką wydajność, która wynosi maksymalnie 48m2/h. Ploter świetnie współpracuje ze szwajcarskimi atramentami NUtec (więcej o zaletach tych atramentów można przeczytać TUTAJ).

[youtube=”iWrNlezN7vM”]

Maszyna posiada wszystkie certyfikaty CE i deklaracje zgodności, które zapewniają bezpieczeństwo pracy. Dodatkowo użytkownik ma szeroką możliwość wyboru oprogramowania: od Photoprinta po Calderę. Na ploter obowiązuje trzyletnia gwarancja.

Praktycznie nieograniczona liczbamediów, na których możemy drukować, doskonała jakość i trwałość wydruków przy zachowaniu jednocześnie niskich kosztów pracy, co przekłada się na dobry współczynnik ceny do jakości, poskutkowało już ponad piętnastoma instalacjami w Polsce. Obserwując rynkowe trendy i nowe rozwiązania warto zastanowić się nad inwestycją w drukarkę, która oferuje tak szerokie spectrum możliwości. Dla poszukujących dobrej maszyny drukującej na szkle (i wszystkim innym) Pegasus będzie zatem ciekawą propozycją.

Więcej informacji o maszynie TUTAJ.

www.viacolor.pl

KL