Nowości, Wielki Format

Druk bezpośredni na tkaninach – Open October w Integart

Rozpoczął się Open October w Integart. Trwają spotkania w ramach I tygodnia, ale już dziś warto sobie zapewnić miejsce na kolejny II tydzień. Ilość miejsc jest ograniczona więc warto się pospieszyć. Rejestracja na www.openoctober.pl.

W szczególności na II tydzień Open October Integart zaprasza tych, którzy będą zainteresowani zagadnieniami związanymi z bezpośrednim drukiem na tkaniach. W ramach tych spotkań wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszą technologią druku oraz zainspirować się najnowszymi aplikacjami. Od niedawna Integart jest dystrybutorem innowacyjnych tkanin marki Aurich Textilien. Tekstylia te są zoptymalizowane pod kątem lepszej przyczepności tuszu lateksowego HP i większej odporności na zarysowania. Z wariantem powleczenia FRL (trudnopalność + innowacyjna apretura chemiczna dostosowana do druku latexowego) Integart wraz z Aurich Textilien będą oferować posiadaczom drukarek HP Latex kompleksową możliwość drukowania elastycznych tekstyliów wykonanych w 100% z poliestru przeznaczonych do różnych zastosowań.

W II tygodniu Gościem wydarzenia będzie Partner HP, marka Matic, z którą HP rozpoczęło globalną kampanię. Przedstawicielem firmy Matic w Polsce jest firma SOFTPLAST, która właśnie w terminie 10—13 października zaprezentuje w HP Demo, maszynę do obszywania tkanin Cronos Ultimate. Będzie to wyjątkowa okazja do spróbowania obróbki tkanin, drukowanych w technologii HP Latex do zastosowań w rozwiązaniach systemów napinanych.

Z portfolia technologii marki HP zaprezentowane zostaną drukarki HP Latex serii 300 oraz 500 umożliwiające zadruk materiałów w maksymalnej szerokości 1,6m. dedykowane do druku bezpośredniego tkanin. Podczas prezentacji medialnych będzie można poznać najnowsze, innowacyjne media Aurich Textilien, Decal, Magnaflex oraz Neschen.

[youtube=”4_-2WlAd-Ys”]

W drugim tygodniu Open October będzie również okazja do zapoznania się z technologią post-finishingu z zastosowaniem stołu tnącego marki Zund. Podczas prezentacji przedstawimy nowatorskie rozwiązanie firmy Zund – narzędzie Laser LM100, który jest największą nowością technologiczną ostatnich tygodni.

Każda firma działająca w branży związanej z reklamą, dekoracją wnętrz czy organizacją eventów powinna być w Integart podczas II tygodnia. Te spotkania to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami rynkowymi, mediami oraz niezbędną technologią. Dla każdego uczestnika przewidziano bezpłatne sample i broszury.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Trwa rejestracja. 

www.openoctober.pl

KL