Etykiety i opakowania, Nowości

Drukarki etykiet od Epson: dodatkowe 2 lata gwarancji gratis

Do końca 2017 trwa promocja, w ramach której przy zakupie drukarki z rodziny Epson ColorWorks klienci mogą wydłużyć roczną gwarancję o dodatkowe 24 miesiące.

Z nowej oferty firmy Epson może skorzystać każdy, które w terminie od 15 września do północy 31 grudnia 2017 roku dokona zakupu wybranej drukarki z serii ColorWorks 7500 lub 3500, a następnie w terminie 30 dni od zakupu (nie później niż 31 stycznia 2017 roku), wypełni i wyśle formularz dostępny TUTAJ wraz z dowodem zakupu (kopią faktury lub paragonu). Co ważne, gwarancja obejmuje wszystkie części urządzenia – w tym głowicę drukującą,

Oferta wydłużenia gwarancji nie może być łączona z innymi promocjami Epsona oraz jest ograniczona do pięćdziesięciu zgłoszeń na jednego klienta.

Modele drukarek biorące udział w powyższej promocji:

  • Epson ColorWorks C7500
  • Epson ColorWorks C7500G
  • Epson ColorWorks C3500

– Rozwiązania druku od Epson nie tylko gwarantują najwyższą jakość rezultatów, jak się równocześnie tworzone są w taki sposób by zapewnić długoletnią pracę bez przestojów. Najnowsza promocja pozwalająca wydłużyć czas bezpłatnego serwisu drukarek ColorWorks potwierdza przekonanie o niskiej awaryjności naszych produktów, pozwalając klientom zaoszczędzić kwoty rzędu 2095 EUR (seria C7500) lub 159 EUR ( dla C3500) – mówi Grzegorz Moch Business Solution Account Manager z Epson.

Więcej informacji na temat 3-letniej gwarancji i warunków dotyczących produktów objętych promocją można znaleźć TUTAJ, opis wszystkich bieżących promocji Epson dostępny jest TUTAJ.

www.epson.pl

KL