Nowości, Wielki Format

Złoty Medal dla plotera HandTop na FestiwalDruku.pl 2017

Po raz kolejny plotery UV marki HandTop zostały docenione przez Jury Targów FestiwalDruku.pl Złotym Medalem w konkursie na innowacyjny produkt 2017. 

Nagrodzony ploter UV to model HandTop HT2512 UV, w którym poza wieloma udoskonaleniami poprawiającymi jakość użytkowania urządzenia został wprowadzony nowy schemat rozkładu głowic – 3×3 dla głowic Ricoh i 2×5 dla głowic Kyocera wspary dedykowanym rozstawem lamp LED.

Ploter HandTop HT2512 UV z innowacyjnym zastosowaniem 3 rzędów głowic Ricoh pozwala w jednym przebiegu karetki położyć poddruk białym atramentem, zadruk CMYK oraz uszlachetnić wydruk lakierem. Ta innowacja wsparta jest specjalnym rozstawem lamp LED, które pozwala uzyskać optymalny efekt jakości uszlachetniania lakierem przy minimalizacji ilości zabrudzeń.

To już kolejna nagroda za innowacje dla ploterów HandTop na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tym roku model HandTop HT3020 UV został nagrodzony na targach w lutym, a teraz kolejne innowacje zyskały uznanie Jury FestiwalDruku.pl.

Efekt uszlachetniania lakierem zrobił wrażenie nie tylko na Jury targów. Odwiedzający FestiwalDruku.pl również doceniali jakość, precyzje ale również szybkość w jakiej można uzyskać takie efekty.

Stoisko dedykowane marce HandTop było kluczowym punktem prezentacji oferty firmy API.PL na Targach FestiwalDruku.pl 2017.

– Druk UV to ważny segment druku wielkoformatowego, który ciągle się rozwija i udoskonala. Marka HandTop to jakościowe urządzenia, w których zastosowane innowacje mają dać przewagę rynkową naszym klientom. Dotyczy to zarówno niezawodności, jakości i stabilności prac produkcyjnych jak również przyspieszenia druku oraz łatwości zastosowania nowych efektów, którymi można zaskoczyć klienta końcowego. Kolejne nagrody i bardzo pozytywne opinie klientów potwierdzają prawidłowy rozwój tej marki na polskim rynku, który jest wspierany profesjonalną i szybką obsługą serwisową, którą zapewnia firma API.PL – podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL

Na testy urządzenia można umówić się pod adresem: news@api.pl

www.api.pl

www.festiwaldruku.pl

KL