Nowości, Wielki Format

Igepa zaprasza na targi FestiwalDruku.pl

Na tegoroczne targi FestiwalDruku.pl, Warszawa 13-14 września, Igepa Polska przygotowała kilka nowości oraz specjalne oferty i promocje targowe.

Ciekawą nowością są samoprzylepne folie do druku EASY Print oraz dedykowany do nich laminat EASY Guard. Są to ekonomiczne w użyciu rozwiązania zapewniające jednocześnie właściwą jakość.  EASY Print to kalandrowana folia PCV z klejem akrylowy trwałym lub trwałym szarym. Jest dedykowana dla reklamy krótkookresowej. Sprawdza się zarówno w grafikach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. EASY Print Bubble Free to z kolei zapobiegająca powstawaniu bąbelków podczas aplikacji folia, wyposażona w akrylowy trwały klej kanalikowy.

Nowym urządzeniem prezentowanym przez firmę Igepa będzie aplikator stołowy VRoller.  Usprawnia on i skraca proces laminacji, a także aplikacji zalaminowanych wydruków. Zapewnia wygodną, bezproblemową aplikację, zmniejsza nakład pracy, oszczędza czas. Zapewnia gładki, dokładny efekt laminacji.  Stwarza możliwość aplikacji na zarówno materiałach płaskich (płyty PCV, kompozytowe itp.), jak i elastycznych.

Na stoisku Igepa Polska nie może oczywiście zabraknąć ploterów ROLAND. Zaprezentowane zostaną zarówno nowości, jak i bestsellery tej marki: plotery solwentowe –  Roland SolJet EJ-640, Roland Versa Express RF-640  i Roland TrueVIS VG-640 oraz drukarka UV – Roland VERSA UV LEF-300.

Dodatkowo Igepa pokaże plotery drukujące FLORA, o szerokości zadruku 3,20 m, wyposażone w głowice Konica Minolta (model Flora LJ 320K) lub Spectra Polaris (model Flora 320P). Duża szybkość i jakość druku, solidna konstrukcja, dokładny system podawania i prowadzenia materiału, nowatorski system podgrzewania i suszenia mediów – to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Na targach będzie możliwość sprawdzenia, jak drukują oferowane przez Igepa Polska atramenty ekosolwentowe ESPRINT. To wysokiej jakości atramenty zamienne do ploterów Roland i Mutoh, made in Germany. Charakteryzuje je szeroki gamut kolorystyczny, duża wydajność, doskonała adhezja do różnych podłoży, przyjazność dla głowic drukujących.

Igepa Polska zaprezentuje swoją ofertę na stoisku G1 w hali III.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać: FD41.

www.igepa-viscom.pl

www.festiwaldruku.pl

KL