Druk Cyfrowy, Nowości

Akonda na targach FestiwalDruku.pl – nowoczesna introligatornia

Targi FestiwalMarketingu.pl oraz FestiwalDruku.pl w Warszawie już za tydzień. Firma Akonda na swoim stoisku D6 (Hala III) zaprezentuje szerokie możliwości rozwoju introligatorni dla drukarń.

– Każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami w obliczu coraz bardziej wymagającego rynku, a rozwiązania dostarczane przez Akonda pomogą w wykreowaniu innowacji produktowej oferty oraz wykreowaniu przewagi konkurencyjnej – mówi Dominik Szulim z firmy Akonda.

Jeśli chodzi o poszerzenie oferty produktowej Akonda zaprezentuje możliwości jakie daje złocenie, srebrzenie, imitacja lakierowania druku cyfrowego na foliarce GMP Qtopic 380 oraz perforacja fragmentaryczna na Dumor SCC. Dla podniesienia przewagi konkurencyjnej, a co za tym idzie zwiększenia szybkości obsługi zamówień, Akonda przedstawi serię kombajnów introligatorskich (wycinanie, bigowanie, perforacja) Dumor – SCC oraz SCC Mini oraz foliarki jak GMP Qtopic. – Zaprezentujemy także system Fastbind, który umożliwia dostarczenie do klienta gotowej książkę w oprawie twardej lub miękkiej w dosłownie kilka minut od wydruku, porozmawiamy z uczestnikami targów o przyśpieszeniu workflow produkcji broszur i opraw miękkich w linii przy wykorzystaniu rozwiązań C.P. Bourg, a także o tym jak pozbyć się wąskiego gardła, dzięki wykorzystaniu bigówko-falcerki Dumor, która pozwala na precyzyjne składanie arkuszy nawet do 350 g/m2 – dodaje Dominik Szulim.

Podniesienie jakości oferowanych produktów umożliwi natomiast kombajn introligatorski Dumor SCC, który jako jedyne rozwiązanie na rynku pozwala na stosowanie różnych grubości listew bigujących, dzięki czemu prace będą złożone prawidłowo w pełnym zakresie gramatur. O odchodzącej z druków cyfrowych folii pomoże zapomnieć wysokiej jakości foliowanie GMP Qtopic 380.

Akonda zaprezentuje w działaniu następujące maszyny:

GMP Qtopic 380 – foliarka, złociarka idealnie dopasowana do środowiska druku cyfrowego

Dumor SCC – kombajn introligatorski – wycinanie, rozcinanie, bigowanie, perforacja, perforacja fragmentaryczna

Dumor Mini SCC – najbardziej ekonomiczna wycinarka wizytówek z rozmiaru SRA3

Fastbind – system do oprawy twardej i miękkiej od ręki

Trwa bezpłatna rejestracja na targi TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać: FD13. 

www.akonda.pl

www.festiwaldruku.pl

KL