Druk Cyfrowy, Nowości

Riset Polska z ofertą Morgana Systems na FestiwalDruku.pl

Firma Riset Polska została strategicznym partnerem i przedstawicielem brytyjskiej marki Morgana Systems w Polsce. Nowości tej firmy będzie można zobaczyć na stoisku firmy Riset Polska podczas FestiwalDruku.pl.

– Riset Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem handlowym i serwisowym jako dostawca technologii i usług. Łatwa dostępność oferowanych produktów oraz profesjonalne doradztwo to polityka, dzięki której znane światowe marki wybrały firmę Riset Polska jako swojego strategicznego partnera i przedstawiciela w Polsce. Jeszcze w tym roku Riset Polska jako przedstawiciel Morgana Systems LTD wprowadzi do swojej sprzedaży urządzenia tej marki – mówi Justyna Szabłowska z firmy Riset Polska.

Morgana Systems to brytyjski producent, którego od kilku lat właścicielem jest Plockmatic Systems AB (Riset jest również przedstawicielem tej marki w Polsce). Od 1978 roku oferuje wysokiej jakości urządzenia introligatorskie pozwalające na zwiększenie wydajności procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania, oklejania (pur i eva ) wydruków cyfrowych i offsetowych.

Firma jest obecna w Polsce od wielu lat, jednak teraz producent zadbał o nowe modele, które mogą zmienić spojrzenie klienta na markę. Powiększyła się gama zastosowań maszyn, które znacznie poprawiają efektywność pracy w dużych i małych drukarniach. Klienci mogą wybierać z szerokiego spektrum przystępnych cenowo wariantów w celu sprostania swoim wymaganiom. Na tych prostych i niezawodnych w użyciu maszynach mogą być produkowane wszelkie prace wykończeniowe w drukarniach cyfrowych i offsetowych. Coraz więcej klientów odkrywa ich zalety związane z szybkością, jakością i niezawodnością. Firma Riset Polska ma nadzieję, że również w Polsce  urządzenia te  znajdą jeszcze większą grupę swoich odbiorców.

O urządzenia Morgana Systems można zapytać na stoisku firmy Riset Polska nr F8, hala III podczas targów FestiwalDruku.pl.

Trwa bezpłatna rejestracja. Formularz dostępny TUTAJ. Kod zaproszenia: FD53.

www.riset.pl

www.festiwaldruku.pl

KL