Nowości, Wielki Format

Prestiżowy status Epson Partner Gold 2017 dla firmy Reprograf

Firma Reprograf S.A. otrzymała na początku lipca 2017r prestiżowe wyróżnienie – status EPSON PRO GRAPHICS+ Partner Gold 2017.

Jest to wyraz uznania firmy EPSON dla wysokich kompetencji Reprograf S.A. w dziedzinie proofingu cyfrowego, opartego na urządzeniach drukujących EPSON oraz na rozwiązaniach programowych amerykańskiej firmy EFI.

Reprograf ma już duże doświadczenie w tym obszarze, bowiem zainstalował w Polsce ponad 700 systemów proofingu cyfrowego, w największych polskich drukarniach, agencjach reklamowych oraz w redakcjach gazet. Systemy instalowane przez Reprograf są certyfikowane zgodnie z najnowszymi zaleceniami organizacji Fogra oraz ISO. Synergia instalowanych drukarek EPSON serii SureColor SC-P, RIP-a programowego EFI Fiery XF 6 oraz specjalnych podłoży drukowych, sprawia, że zgodność wydruków próbnych wykonanych na tego typu systemach jest na najwyższym światowym poziomie i spełnia najwyższe wymagania zarówno dla druku offsetowego, fleksograficznego, jak i grawiury. 

Systemy proofingu instalowane przez Reprograf posiadają wbudowane najnowsze interpretery PDF i PostScript, najnowsze biblioteki Pantone oraz są zgodne z najbardziej wymagającymi normami druku takimi jak Fogra 51 lub ISO 12647-7:2016. Możliwość symulacji rastra drukarskiego, zaawansowane mechanizmy kalibracyjne i kontrolne, gwarantują najwyższą zgodność wydruku próbnego z drukiem właściwym.

Współpraca między firmami Reprograf i Epson trwa już od wielu lat, a Reprograf jest również dystrybutorem rozwiązań EFI oraz centrum kompetencyjnym z zakresu kalibracji i kontroli barwy, opartym na rozwiązaniach firmy X-Rite, której jest generalnym dystrybutorem w Polsce. Wdrożeniom towarzyszy zawsze gruntowne szkolenie prowadzone przez wykładowców certyfikowanych przez firmę X-Rite.

www.reprograf.com.pl

KL