Druk Cyfrowy, Nowości

Duplo Polska z rozwiązaniami dla drukarń na FestiwalDruku.pl

Podczas targów FestiwalDruku.pl, które odbywać się będą w dniach 13-14 września br. w Warszawie, firma Duplo Polska na stoisku E7A w hali III zaprezentuje szereg urządzeń do bigowania, falcowania , banderolowania oraz wielozadaniowe docucuttery, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród rodzimych drukarń. Do dyspozycji gości – jak zawsze na tego typu imprezach, w których aktywnie bierze udział firma – będą również jej specjaliści. Odwiedzający stoisko będą mogli poznać nie tylko urządzenia, ale także całe rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne w działach introligatorskich drukarń offsetowych i cyfrowych oraz w firmach reklamowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących innowacyjnych rozwiązań na nasze stoisko – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Popularność rozwiązań Duplo jest dowodem ich dużej atrakcyjności w kontekście upraszczania produkcji. Dodatkowo przynoszą one naszym klientom szereg innych korzyści. Warto więc o tym porozmawiać podczas targów, które są ku temu szczególną okazją. Dodatkowo dają one możliwość obejrzenia wielu urządzeń z naszej bogatej oferty w jednym miejscu w pracy na żywo.

Docucutter DC-646iPro

Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć podczas wrześniowej imprezy m.in. bigówko-falcerkę Touchline CF-375 -zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni. Zastosowana w urządzeniu technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm.
Podczas targów firma zaprezentuje także Docucutter 646iPro. Urządzenie to jest dedykowane dla krótkich serii i zróżnicowanych zleceń, co jest charakterystyczne dla drukarń cyfrowych i stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby tego rynku pod kątem różnorodności produkowanych prac. Kolejny model, który będzie prezentowany przez Duplo Polska podczas FestiwalDruku.pl – Docucutter DC-616Pro -to kompaktowe, wielozadaniowe urządzenie, umożliwiające realizację trzech procesów introligatorskich – cięcia, bigowania i perforacji – w jednym przebiegu. Oferuje profesjonalne wykończenie prac przy jednoczesnej oszczędności czasu i kosztów produkcji, a pełna automatyzacja ustawień zapewnia wysoką prędkość oraz precyzję działania. Firma zaprezentuje także banderolownicę oraz próbki wydruków z lakierowaniem 3D w technologii UV.

Ostatnim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w pracy na stoisku Duplo Polska, będzie falcerka DF-1200 przeznaczona do obsługi dokumentów cyfrowych. Podciśnieniowa technologia podawania papieru redukuje tu gromadzenie się ładunków elektrostatycznych pomiędzy arkuszami, umożliwiając – jak zapewnia producent – niezawodne i spójne podawanie papieru.

Swoją ofertę Duplo Polska zaprezentuje na stiosku E7A w hali III, 13-14 września w EXPO XXI Warszawa podczas FestiwalDruku.pl

Trwa bezpłatna rejestracja na targi. Jako kod zaproszenia należy podać: FD29.

www.duplopolska.pl

www.festiwaldruku.pl

KL