Nowości, Wielki Format

Konkurs na najlepszą aplikację IKONOS

„Best Application Contest” to międzynarodowy konkurs organizowany przez IKONOS – polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego.

Tylko do końca sierpnia 2017 można nadsyłać swoje zgłoszenia w postaci zdjęć, filmu czy artykułu opisującego ciekawą realizację z użyciem materiałów IKONOS. A jest o co walczyć… organizator przewidział 3 nagrody: konsole Sony Playstation 4, Tablet Lenovo Yoga oraz kamerę akcji GoPro Hero.

– Szukamy najlepszego zastosowania produktów Ikonos. Zaangażować się może każdy, kto pracuje z materiałami Ikonos. Chcemy pokazać światu, że tworzycie aplikacje piękne, nowoczesne, kreatywne czy… sprytne 🙂 Nie ograniczamy Was ani nic nie sugerujemy. Zaskoczcie nas – mówi Paweł Stania z działu marketingu.

Ikonos to pierwszy i jedyny, polski producent materiałów do druku wielkoformatowego. Linia produkcyjna zlokalizowana jest w Opolu, gdzie znajduję się także siedziba i zarząd przedsiębiorstwa. Od 25 lat oferta kierowana jest do branży poligraficznej ze szczególnym uwzględnieniem druku wielkoformatowego.

Polskim dystrybutorem materiałów IKONOS jest Atrium Centrum Ploterowe.

Więcej informacji o konkursie na www.ikonosmedia.eu/pl/BestApplicationContest

OOH magazine jest partnerem konkursu.

www.ikonosmedia.eu

KL