Druk Cyfrowy, Nowości

Nowa promocja Epson – do 500 zł zwrotu po zakupie drukarki z systemem ITS

Ruszyła kolejna promocja firmy Epson, która powinna zainteresować zarówno osoby planujące zakup drukarki w ramach wyprawki szkolnej… jak i wszystkich innych klientów, którzy w najbliższym czasie chcą kupić nowoczesne urządzenie drukujące. W ramach oferty osoby, które do końca roku kupią drukarkę Epson ITS i zarejestrują ją na stronie producenta, mogą otrzymać zwrot części kosztów zakupu – nawet do 500 zł.

Nowa promocja jest świetną informacją dla partnerów oferujących sprzęt drukujący Epsona – gwarantuje bowiem wzrost zainteresowania klientów rozwiązaniami japońskiej firmy, którzy będą mogli liczyć nie tylko na najwyższą jakość i niskie koszty druku, ale również na atrakcyjne finansowo warunki transakcji.

Zasady są proste: osoby, które w okresie od 16 sierpnia do 31 grudnia 2017 kupią objęte programem promocyjnym urządzenia Epsona mogą liczyć na zwrot od 50 do nawet 500 zł (zależy to od tego, na jaki model zdecyduje się nabywca). Akcja dotyczy modeli L120,  L310, L382, L386, L486, L565, L605, L655, L805, L810, L850, L1300, L1455, L1800 oraz WorkForce M100, M105 i M200. Co więcej, objęte nią zostaną także nowe modele ITS, które pojawią się w ofercie Epson podczas trwania promocji.

– Drukarki z systemem stałego zasilania w ciągu ostatnich lat zdobyły mocną pozycję na rynku, sprawdzając jako narzędzia codziennej pracy tysięcy użytkowników, którzy doceniają niski koszt oraz doskonałą jakość wydruków. Ich popularność zwiększy wprowadzana promocja, pozwalając nabywać   urządzenia z tej serii za jeszcze lepszą cenę. W gorącym okresie jakim jest początek roku szkolnego oraz koniec urlopów oszczędności są cenne  podwójnie,  dlatego podobnie jak w ubiegłych latach, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów – mówi Ewa Pytlak z Epson.

Aby skorzystać z promocji, klient musi kupić któryś z powyższych modeli, a następnie w ciągu 30 dni od dnia transakcji zarejestrować swój zakup na stronie www.epson.pl/promocja. Po wysłaniu zgłoszenia, najpóźniej po kolejnych 30 dniach klient otrzyma zwrot na wskazane konto bankowe.

KL