Artykuły Promocyjne, Nowości

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile – IV edycja

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to największe miejsce spotkań branży tekstylnej, łączące biznes z pasją. Targi stwarzają przestrzeń umożliwiającą nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy producentami tkanin, dzianin, maszyn i dodatków a projektantami i producentami odzieży z Polski i zagranicy.

Targi Fast Textile wyznaczają kierunki rozwoju przemysłu modowego. Odbywa się tu prezentacja innowacyjnych rozwiązań i nowinek technologicznych niezbędnych w branży oraz prezentacja najświeższych trendów ze świata tekstyliów. Swoją zróżnicowaną ofertę przedstawiają tu producenci i dystrybutorzy z całego świata. Z roku na rok dynamicznie powiększa się ilość firm oferujących usługi druku na tkaninach, który staje się ważną częścią przemysłu tekstylnego.

Przestrzeń IV edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na strefy tematyczne: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, tekstylia domowe, usługi oraz
pawilony międzynarodowe.

Po raz kolejny pojawi się też ekskluzywna Strefa Trendów – nowocześnie zaaranżowana ekspozycja zainspirowana aktualnymi trendami z największych domów mody. Ponadto podczas Targów odbędzie się Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje.

Na poprzedniej edycji Targów Tekstylnych gościli najwięksi producenci z Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Niemiec, Uzbekistanu, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii i Wielkiej Brytanii – razem 350 firm oraz 24 000 odwiedzających. Z kompleksowej oferty wystawców skorzystali projektanci i producenci odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Wśród odwiedzających Fast Textile był m.in. sławny projektant Maciej Zień.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą w dniach 16-18 listopada 2017.

OOH magazine po raz kolejny jest partnerem medialnym wydarzenia.

ww.fasttextile.com

KL