Etykiety i opakowania, Nowości

Na Labelexpo 2017 Epson przedstawi szerokie portfolio cyfrowych drukarek i pras do etykiet

Na stoisku znajdą się rozwiązania do produkcji etykiet, wszechstronne prasy cyfrowe, a także konwertery etykiet dla najbardziej wymagających, dzięki czemu goście na targach z pewnością znajdą rozwiązanie, które spełni ich potrzeby i wymagania.

Podczas targów Labelexpo, które odbędą się w Brukseli w dniach 25-28 września, na stanowisku A50 (Sala 9) o powierzchni 418 m.kw. firma Epson przedstawi szeroką gamę drukarek. Będzie można tam zobaczyć m.in. modele pras do etykiet SurePress przeznaczone do produkcji mało- i średnionakładowej, a także urządzenia z serii SureColor SC-S.

– Zamierzamy przedstawić największą ofertę rozwiązań do produkcji cyfrowych etykiet w branży. Oferujemy rozwiązania do produkcji etykiet, wszechstronne prasy cyfrowe, a także konwertery etykiet dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z naszych technologii głowic drukujących oraz tuszów, a także samego sprzętu drukującego, dzięki którym możemy stworzyć rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji. Na stanowisku Epson będą również dostępni nasi eksperci, którzy będą służyć radami potencjalnym inwestorom, dobierając odpowiednie do ich potrzeb rozwiązania. W ramach oferty pras cyfrowych będzie można zobaczyć modele wyposażone w technologią ultrafioletową Epson oraz wszechstronne modele z tuszem wodnym SurePress. Oba rozwiązania są wyposażone w moduły RIP Esko. Na targach pojawi się także całkowicie nowy model prasy –  wkrótce zostaną udostępnione szczegółowe informacje na temat tego urządzenia – twierdzi Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager w Epson Europe.

 

Targi Labelexpo

Termin:           25-28.09.2017, godz. 9:30-17:30

Lokalizacja:    Brussels Expo, Place de Belgique 1, Bruksela, Belgia

Stanowisko Epson:    Hala 9, stan. A50

www.labelexpo-europe.com

http://global.epson.com