Nowości, Wielki Format

„Wrappingowa dawka emocji” z foliami samochodowymi 3M

Firma Integart wraz z firmą 3M oraz Rafałem Żmudą zapraszają na niezwykłe warsztaty – „Wrappingowa dawka emocji”. Wszyscy zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności aplikacyjnych mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w szkoleniach i pokazach prowadzonych pod okiem znanego car wrappera Rafała Żmudy – oficjalnego aplikatora firmy 3M i jednocześnie właściciela centrum szkoleniowego The Wrap Center.

Wydarzenie będzie miało charakter ogólnopolskiego roadshow i zawita aż do czterech miast w Polsce, do Katowic (27.06), Wrocławia (28.06), Bydgoszczy (29.06) i Warszawy (30.06). W każdej z lokalizacji dostępne dla uczestników będzie centrum prezentacyjno-szkoleniowe 3M na kółkach – DemoVan!

W programie szkolenia znajdą się najnowsze folie graficzne z rodziny 3M IJ180mC, folie samochodowe do całkowitej zmiany koloru Wrap Film 1080 oraz nowość w ofercie 3M – taśmy do bezpiecznego cięcia folii bezpośrednio na karoserii samochodu – Knifeless. Coś dla siebie znajdą także przyciemniacze szyb samochodowych (folie Black Shade oraz FX ST) oraz aplikatorzy specjalizujący się w zabezpieczaniu karoserii pojazdów (folie Scotchgard).

W spotkaniu udział wezmą Aneta Mikuśkiewicz, Product Manager marki 3M w Integart oraz szkoleniowiec 3M Wojciech Ślaski. Podczas czterech dni warsztaty treningowe poprowadzi Rafał Żmuda z The Wrap Center.

Dla uczestników przygotowano dużą dawkę pozytywnych emocji i liczne konkursy z nagrodami. Dla zapewnienia komfortu spotkań i treningu podczas warsztatów w każdym mieście jest ograniczona liczba miejsc.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji udostępniono TUTAJ. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KL