Druk Cyfrowy, Nowości

Promocja na aparaty EOS M i konkurs fotograficzny Canon

Firma Canon rozpoczyna akcję promocyjną na wybrane modele bezlusterkowców: EOS M3, M5 i M6. Kupując jeden z produktów można otrzymać voucher na prezent o wartości do 400 zł do wykorzystania w serwisie Wyjątkowy Prezent.

Aby skorzystać z promocji należy:

– W okresie 24 maja 2017 – 31 lipca 2017 r. kupić produkt/-y promocyjne w wybranych sieciach sprzedaży (pełna lista sklepów poniżej).

– Do 15 sierpnia 2017 r. (do północy)zarejestrować zakup poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.canon.pl/eosmpromo.

– Dołączyć (w formie elektronicznej) czytelny skan lub fotografię dowodu zakupu oraz kodu kreskowego wyciętego z opakowania produktu.

Konkurs „Moja letnia przygoda” z pulą nagród 5000 zł

Dodatkowo dla osób, które wzięły udział w promocji, Canon przygotował konkurs fotograficzny pod hasłem „Moja letnia przygoda”. Zdjęcia konkursowe (maksymalnie trzy) należy przesyłać poprzez platformę irista (www.irista.com) – zalogować się lub założyć konto w serwisie, a następnie zaimportować przynajmniej jedną fotografię opowiadającą najbardziej atrakcyjną, letnią historię. Do wygrania w konkursie są nagrody o łącznej wartości 5000 zł w postaci voucherów na zakup produktów fotograficznych Canon.

Regulamin akcji promocyjnej oraz konkursu dostępne są na stronie:

www.canon.pl/eosmpromo

KL