Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Nowości

Potencjał białego tonera – premiera OKI Pro8432WT

Podczas targów FESPA 2017 – OKI Europe przedstawiło nowy model drukarki wykorzystujący technologię druku w bieli. Jest to kolejny model z serii zaawansowanych drukarek skierowanych do branży graphic arts. Swoim potencjałem zachwyci wszystkich wymagających w zakresie produkcji materiałów promocyjnych, gadżetów oraz dekoracji.

Model OKI Pro8432WT drukuje w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje niezrównaną funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm  dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron! OKI jako pierwszy producent na rynku zapewnia możliwość ekonomicznego druk z wykorzystaniem bieli.

Pro8432WT gwarantuje wystarczającą ilość tonera, która zapewni szybki zwrot z inwestycji i rozwój biznesu. To idealny model dla drukarni, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

– Pro8432WT zostało zaprojektowane tak, by swoim rozmiarem wpasować się we wnętrze każdej drukarni, agencji czy studia projektowego, gdzie przestrzeń, szybkość druku oraz możliwość pracy bez ograniczeń są najważniejsze. Dodatkowo dzięki prostej obsłudze zapewnia dotarcie do wielu nowych kanałów sprzedaży – wyjaśnia Lee Webster, General Manager, Product Marketing, OKI Europe Ltd.

Model został zbudowany tak, by maksymalnie ułatwić użytkownikom korzystanie z drukarki. Posiada funkcję samooczyszczania, która jest oszczędnością czasu i nie wymaga umiejętności specjalistycznych.

Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi produktami największych marek w zakresie termonadruku. Drukarka w połączeniu z elastycznością, jaką zapewnia termotransfer, przedstawia nieograniczone możliwości nanoszenia wydruków na bawełnę, materiały syntetyczne, metal, szkło, akryl, a nawet drewno! Urządzenie pozwala skrócić wcześniej bardzo wymagający i pracochłonny proces druku w bieli do szybkiego i prostego nanoszenia zaawansowanych wydruków na różnorodne nośniki. Dodatkowo znacznie obniża koszty produkcji.

– Pro8432WT jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, gdzie najnowsze technologie, możliwość szybkiego zwrotu z inwestycji oraz ogromną różnorodność zamyka się w niewielkim, kompaktowym urządzeniu – dodaje Webster.

Specyfikacja Pro8432WT:

Szybkość druku kolorowego: do 35 stron na minutę

  • Rozdzielczość: 1200x600dpi
  • Prędkość procesora: 800MHz
  • Pojemność: 100 arkuszy; dodatkowy podajnik 300 arkuszy
  • Pamięć: standardowa RAM: 256MB; maksymalna RAM: 768MB;

możliwość dołożenia karty pamięci SDHC: 16GB

  • Sieć: 10/100/1000 Ethernet, dodatkowo bezprzewodowa LAN
  • Waga: 37 kg
  • Wymiary: 360 x 449 x 552 mm
  • Gramatura papieru: 220 g/m2 podajnik, 256 g/m2 MPT
  • Wydajność kasety z tonerem (kolorowym/białym): 10,000/4,500 stron

 www.oki.com

KL