Artykuły Promocyjne, Nowości

Największy na świecie portal ze sprzętem i dodatkami do sitodruku już dostępny w Polsce!

Screen Printing International we współpracy z firmą Jetpol.pl uruchomił platformę zakupową esitodruk.pl. Strona ta jest polską wersją popularnego na całym świecie portalu screenprintinginternational.com, który dostarcza sprzęt, farby, chemię oraz dodatki do sitodruku.

Esitodruk.pl jest wspaniałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zajmować się sitodrukiem lub jest zaawansowanym producentem i potrzebuje sprawdzonych rozwiązań oraz sprzętu. Portal oferuje produkty takich producentów jak: Riley Hopkins (karuzele sitodrukowe), Amex (farby oraz chemia), Ryonet (karuzele do sitodruku), BBC Dryers (suszarki oraz tunele suszące), Green Galaxy (farby), Sgreen Chemicals (chemia) oraz DIY Printshop (zestawy dla początkujących).

Dzięki współpracy z firmą Jetpol.pl, klienci są w stanie uzyskać natychmiastową, fachową poradę odnośnie produkcji, również w języku polskim, a w razie potrzeby, istnieje możliwość obejrzenia wybranych sprzętów SPI w demo-roomie firmy Jetpol.pl. Ponadto część produktów będzie bezpośrednio wysyłana z magazynu zlokalizowanego w Polsce, co znacznie skraca czas dostawy.

Produkty dostępne przez esitodruk.pl są doceniane na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość, atrakcyjną cenę i łatwą dostępność. Z pewnością każdy, kto jest zainteresowany sitodrukiem znajdzie na esitodruk.pl coś dla siebie.

www.esitodruk.pl

AK