Druk Cyfrowy, Nowości

OKI na największych targach branży poligraficznej – FESPA 2017

Od wizytówek po billboardy – portfolio OKI Europe dla profesjonalnego druku zostanie zaprezentowane w Hamburgu w dniach 8-12 maja. OKI Europe Ltd zaprezentuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń dla rynku poligraficznego na największych targach druku wielkoformatowego – FESPA 2017 (stoisko B5-A52) w Hamburgu.

Na stoisku można będzie obejrzeć wszystkie urządzenia dla rynków profesjonalnych w jednym miejscu. Producent chce na stoisku najwięcej miejsca poświęcić serii ploterów eko-solwentowych Color Painter, która została poszerzona o nowy model E-64s. Ten, zdobywający wiele nagród,model pokazał, że możliwości druku wielkoformatowego mogą być dostępne również dla szerszego grona odbiorców. Tak, jak inne modele w swojej klasie, zapewnia najwyższą jakość i precyzję na wielu rodzajach materiałów w rozsądnej cenie. Wykorzystuje ekologiczny tusz solwentowy, który jest odpowiedni do wewnętrznych, jak i zewnętrznych wydruków – gwarantując drukarniom wszechstronność oferty.

Odwiedzający stoisko będą mogli również doświadczyć unikalnych technologii i innowacji takich jak urządzenia, wykorzystujące toner biały lub neonowy. Jest to bardzo popularna seria, która zdobyła wiele nagród w swojej kategorii. Portfolio Pro Series Graphic Arts to urządzenia oferujące branży kreatywnej i graficznej dodatkową operatywność wobec rosnących wymagań rynku. OKI zaprezentuje na targach również nowość związaną z tymi modelami. Te szybkie i przede wszystkim niedrogie rozwiązania, otwierają całkowicie nowy kreatywny i sprzedażowy potencjał, łącząc technologię LED z nowymi tonerami w niespotykanej dla takich wydruków cenie.

– Cieszymy się, że zostaliśmy Złotym Partnerem targów FESPA 2017. W tym roku stoisko OKI będzie pełne pomysłów i inspiracji dla każdego typu biznesu związanego z profesjonalnym drukiem, od wielkoformatowych drukarni do mniejszych, usługowych punktów druku mówi Pamela Ghosal, General Manager Brand and Marketing Communications w OKI Europe Ltd. – Targi to dla nas kilka dni wytężonej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy. Podczas targów mamy okazję przeprowadzić wiele rozmów na temat biznesu i profesjonalnego rynku druku. Nie możemy doczekać się zaprezentowania naszego stoiska, gdzie pokażemy, jak OKI może wspierać rozwój biznesu poprzez generowanie wyższych przychodów oraz umożliwienie korzystania z nowych możliwości, które wcześniej były nieosiągalne – podsumowuje Ghosal.

www.oki.pl

KL