Etykiety i opakowania, Nowości

Międzynarodowe Dni Otwarte w Europejskim Centrum Demo firmy Mark Andy Poland

W dniach 5–7 kwietnia 2017 w Europejskim Centrum Demo firmy Mark Andy Poland odbyły się międzynarodowe Dni Otwarte. Wydarzenie odnotowało nieoczekiwany w tym wymiarze sukces poparty sprzedażą aż 9 maszyn ( 7maszyn drukujących flexo + digital oraz 2 przewijarki z inspekcją Rotoflex ). W ciągu trzech dni wydarzenie odwiedziło ponad 300 gości z ponad 18 krajów Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu.

Firma Mark Andy zaprezentowała nową generację maszyny z serii Performance P7 z lampami ProLED oraz innowacyjnym bezrozpuszczalnikowym systemem laminacji.

Maszyna Digital Series to w pełni zintegrowany system maszyny fleksograficznej z 4 kolorowym drukiem inkjetowym (CMYK + biały kolor) o maksymalnej szerokości 320mm, z prędkością druku 76m/min (CMYK) oraz 45m/min (CMYK + Biały). Pierwsza maszyna tej generacji w Europie została zainstalowana w Arti Bau w okolicy Wrocławia.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się kolejna maszyna Digital One, która jest hybrydowym rozwiązaniem, w którym zastosowano suchy toner CMYK, system czyszczenia wstęgi, stację flexo do laminacji, foliowania na zimno oraz system rotacyjnego sztancowania.

W czasie Dni Otwartych prezentowano także przewijarkę Rotoflex z najnowszym systemem inspekcji oraz modułem prowadzenia wstęgi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem frekwencji podczas Dni Otwartych w Warszawie. Odbyliśmy wiele rozmów z klientami wymieniając doświadczenia i spostrzeżenia dotyczących naszych rozwiązań. Tak ważne wydarzenie jak Dni Otwarte są absolutnym dowodem na to, iż idea otwarcie Centrum Demo Mark Andy w Warszawie była słuszna. Jesteśmy dumni z faktu, że kolejne karty historii Mark Andy tworzą się właśnie w Polsce – powiedział Tom Cavalco, Managing Director Europe w Mark Andy.

www.markandy.com

KL