Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Nowości

Maszyny do druku na tekstyliach w ostatnim Raporcie Dostawców

W ostatnim raporcie dostawców mediów i maszyn – największym na rynku kompendium wiedzy branżowej, czytelnicy znajdą zestawienie maszyn i materiałów do druku na tekstyliach, a także termotransferu, sitodruku czy haftu.

Raport to największe na rynku zestawienie dostawców mediów i maszyn tej branży. Jego odzwierciedleniem jest wersja online, która pozwala na bieżąco sprawdzać nowości i trendy branżowe.

 

W wydaniu podsumowanie nowości w branży druku na tekstyliach – wnioski ze światowych targów branżowych zgodnie mówią o dynamicznym rozwoju tego segmentu branży. Druk na tekstyliach będzie także motywem przewodnim wrześniowych targów – FestiwalDruku.pl.

W numerze także nowości w branży car wrappingu – analiza ubiegłorocznych tendencji w oklejaniu samochodów (i nie tylko) oraz prognozy, jakie media w tuningu samochodów będą popularne w bieżącym roku.

 

W wywiadach z przedstawicielami producentów maszyn poligraficznych rozmowy o rozwoju rynku druku wielkoformatowego, potencjale druku UV LED i nowościach w poligrafii.

Pobierz bezpłatnie istatni numer TUTAJ.

Przypominamy, że do końca maja trwa przyjmowanie zgłoszeń do Kreatywni w Druku!

KL