Etykiety i opakowania, Nowości

Drukarki etykiet Brother nagrodzone w konkursie Najlepszy Europejski Produkt Biurowy EOPA

Termiczne drukarki etykiet QL-800, QL-810W i QL-820NWB firmy Brother zdobyły nagrodę w kategorii Innowacja Roku 2017 w konkursie Najlepszy Europejski Produkt Biurowy (EOPA – European Office Products Awards).

Drukarki etykiet Brother zwyciężyły w kategorii wyróżniającej innowacyjne produkty, usługi, technologie lub procesy. Panel EOPA nagradza nimi oryginalność produktów, to w jaki sposób zaspokajają one potrzeby i oczekiwania użytkowników, jak również ich sukces rynkowy.

Nagrodzone modele Brother skierowane są do środowisk biznesowych, w których wymagany jest szybki wydruk profesjonalnych etykiet. Znajdą one zastosowanie w biurach, magazynach i centrach logistycznych, placówkach handlu detalicznego oraz w gastronomii i w przemyśle spożywczym. Urządzenia oferują druk dwukolorowy (czarno-czerwony) dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy. Modele QL-810W i QL-820NWB drukują z prędkością 176 mm na sekundę w trybie monochromatycznym oraz 24 mm na sekundę w trybie dwukolorowym, tworząc 110 etykiet na minutę, z kolei QL-800 tworzy 93 etykiety na minutę lub 148 mm na sekundę.

Drukarki QL-800, QL-810W i QL-820NWB objęte są 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie:

 www.brother.pl.