Nowości, Wielki Format

Warsztaty Heisslufttechnik ze zgrzewania bannerów podczas FestiwalDruku.pl

Firma Heisslufttechnik podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl zaprezentuje na swoim stoisku nową zgrzewarkę do banerów – Leister HEMTEK ST. To szybkie, nieskomplikowane i ekonomiczne rozwiązanie, które podczas warsztatów na stoisku firmy będzie można przetestować osobiście.

Leister HEMTEK ST to nowa zgrzewarka stacjonarna marki Leister do zgrzewania krawędzi pod oczka, tuneli oraz wprowadzania linek w zgrzewanych kieszeniach wszystkich materiałów termoplastycznych m.in. banerów, siatek mesh i plandek. – Stanowi idealne rozwiązanie do obróbki jednobrytowych wydruków zarówno w małych agencjach reklamowych, jak i doskonałe uzupełnienie zgrzewarki samojezdnej w drukarniach wielkiego formatu. Model trafi do sprzedaży w czerwcu 2017 roku i będzie dostępny z dyszami 20, 30 lub 40 mm – mówi Marcin Nowakowski z firmy Heisslufttechnik.

Jak działa zgrzewarka można zobaczyć na filmie poniżej:

[youtube=”hTqNGEVK4ps”]

Jak podkreśla Marcin Nowakowski, Hemtek ST to zgrzewarka “szyta na miarę”. – W przypadku tego urządzenia, takie zagadnienia jak ograniczona ilość miejsca, brak specjalistycznego szkolenia, małe formaty czy duże serie banerów nie stanowią problemu. Podczas warsztatów, które będziemy organizować na FestiwalDruku.pl, pokażemy jest kompaktowe, intuicyjne i nieskomplikowane jest to urządzenie – dodaje.

Zgrzewarka posiada regulowaną prędkość 12m/min., temperaturę i przepływ powietrza. Podstawowe wyposażenie to komplet od razu gotowy do pracy (obejmuje pedał do sterowania nożnego i regulowaną przystawkę do prowadzenia linek i wywijania krawędzi w zakresie 10-100 mm). Główne zalety to oszczędność czasu i uproszczenie procesów produkcyjnych, niedroga eksploatacja i przystępna cena maszyny.

www.heisslufttechnik.pl

www.festiwaldruku.pl

KL