Nowości, Wielki Format

Drukarki Docan – imponujące realizacje na drewnie

Druk UV umożliwia wykonywanie iście artystycznych realizacji. Pozwala na druk praktycznie na wszelkich podłożach, m. in. drewnie, szkle, metalu, PVC czy betonie. Firma TOMYSKY korzystając z maszyny UV Docan M10 dostarczonej przez Plotserwis wykonuje kreatywne realizacje m. in. na drewnie.

Przemysłowa drukarka wielkoformatowa UV Docan M10 wyposażona jest w stół o wielkość stołu 2,05 x3,10m. Umożliwia bezpośredni druk na takich materiałach jak szkło, metal, PVC, beton, plexi glass, drewno, płyty meblowe, folia, baner i innych (do 10cm wysokości). 

Marcin Janicki, współwłaściciel Plotserwis, zaznacza, iż na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość zwiększenia maksymalnej wysokości podnoszenia karetki drukującej nawet o kilkadziesiąt centymetrów. – Jeden z naszych klientów firma TOMYSKY zajmuje się profesjonalną obróbką i postarzaniem drewna, które wykonuje za pomocą naszej drukarki – podkreśla Marcin Janicki.

Jak podkreśla dystrybutor, drukarki Docan to znane i niezawodne urządzenia stosowane przez klientów z wielu branż, jak szklarstwo, budownictwo, meblarstwo, stolarka, akwarystyka i wiele innych. Możliwość dowolnej konfiguracji drukarki oraz wyposażenia jej w różne rodzaje głowic jak Konica Minolta, Ricoh Gen5 czy Kyocera pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta, które wynikają ze specyfiki wykonywanych przez niego prac.

Na zdjęciach realizacje wykonane na drukarkach Docan przez firmę TOMYSKY.

www.plotserwis.pl

KL