Etykiety i opakowania, Nowości

Trzecia edycja Forum Druku Cyfrowego za nami!

Po raz kolejny, podczas targów Packaging Innovations, Spółka Aniflex zorganizowała Forum Druku Cyfrowego, czyli spotkanie w całości poświęcone tematowi szeroko rozumianej personalizacji opakowań.

W trakcie kilkugodzinnego spotkania, uczestnicy wysłuchali prelekcji prowadzonych przez wybitnych specjalistów z branży opakowań. Obok przedstawicieli firm na co dzień współpracujących z firmą Aniflex, w trzeciej edycji Forum wystąpili m.in. dr Marek Borowiński – ekspert od Visual Merchandisingu, Neuro Merchandisingu i zwiększania sprzedaży, gość wielu programów telewizyjnych i radiowych między innymi w TV24, TVN, TVP, RADIOWEJ TRÓJCE, autor i prowadzący program o sklepach i zwiększaniu sprzedaży „Shop Doctor” na kanale YouTube, który opowiedział o tym jak personalizowane etykiety i opakowania wpływają na sklep i jego sprzedaż.

Organizatorzy zadbali także o to, aby uczestnicy spotkania mogli czerpać wiedzę i inspiracje nie tylko z doświadczeń i przykładów realizowanych na rynku polskim, ale także z tych wdrożonych na innych rynkach europejskich. Podczas prelekcji, którą poprowadził Avgerinos Chatzichrysos, założyciel i General&Export Manager z greckiej firmy opakowaniowej, można było zaczerpnąć inspiracji związanych z personalizacją etykiet i opakowań dla takich światowych marek jaką jest na przykład Coca-Cola.

Trzecia edycja Forum Druku Cyfrowego, to jednak nie tylko teoria; wszyscy którzy wzięli udział w spotkaniu mieli możliwość zobaczenia i „dotknięcia” unikalnych, niestandardowych surowców do produkcji etykiet samoprzylepnych i folii do uszlachetniania druku. Zaskoczenie ilością zaproponowanych rozwiązań świadczy nie tylko o wysokim poziomie oferty w tym zakresie, ale także o potrzebie edukacji i prezentacji tych fascynujących, dedykowanych materiałów których podstawowym założeniem jest wyróżnienie produktu na sklepowej półce.

Sukces kolejnej edycji Forum świadczy o ogromnym zainteresowaniu i potrzebie edukacji w zakresie personalizacji opakowań. Z  tego też powodu organizatorzy wydarzenia – Spółka Aniflex, zdecydowali o kontynuacji realizacji projektu szkoleniowego pod nazwą Forum Druku Cyfrowego. Następna (czwarta) edycja wydarzenia będzie miała miejsce 28 września br. podczas targów Cosmetic Business Poland i będzie prezentowała personalizowane rozwiązania opakowaniowe dedykowane tym razem wyłącznie branży kosmetycznej.

OOH magazine był patronem medialnym Forum i targów Packaging Innovations.

Zapraszamy do śledzenia szczegółowych informacji na stronie internetowej organizatora oraz na stronie wydarzenia:

www.aniflex.pl

www.forumdrukucyfrowego.pl