Nowości, Wielki Format

Tkaniny w ofercie Integart

Integart poleca dwie tkaniny dla branży reklamowej  i aranżacji wnętrz. Poliestrową tkaninę samoprzylepną APEX PREMIUM EASY STICK oraz Mitylon – jeden z najnowocześniejszych materiałów, wyprodukowany z mikrowłókien. 

APEX PREMIUM EASY STICK

Poliestrowa tkanina samoprzylepna 280g do wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jakotapeta, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonałe narzędzie jako naklejka dla dzieci w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach ale również jako element dekoracji w salonach, sypialniach itp.Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie produktu nie zmniejsza jego adhezji oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni naklejki.

MIKROFIBRA

Jeden z najnowocześniejszych materiałów, wyprodukowany z mikrowłókien. W składzie chemicznym należy wyróżnić włókna powstałe na bazie poliestrów oraz te polamidowe (nylonowe). Włókna w mikrofibrze są około 10 razy cieńsze od tych tworzących jedwab i około 100 raz cieńsze od ludzkiego włosa. Tak cienkie włókna tworzą tkaninę o charakterystycznych cechach tworząc tkaninę chłonną oraz wytrzymałą. Wśród licznych tkanin wyprodukowanych w tej technologii warto wspomnieć o tkaninach przeznaczonych do druku. Jednym z nich jest Mitylon – tkanina, która może być wykorzystywana jako medium do druku solwentowego, UV (HP Scitex) jednak zaleca się stosowanie technologii HP Latex jako najbardziej ekologicznej. Najczęściej używana jako ściereczka do okularów, ekranów, szyb itp.

INTEGART | 71 31 53 191 | www.integart.com.pl

Więcej nowości branżowych można znaleźć w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

KL