Nowości, Wielki Format

Avery Dennison premierowo na FestiwalDruku.pl

Firma Avery Dennison dołączyła do grona wystawców tegorocznej edycji targów reklamy i poligrafii FestiwalDruku.pl. Podczas imprezy zaprezentuje najnowsze folie do druku cyfrowego.

Avery Dennison jest jednym z wiodących producentów materiałów samoprzylepnych, w tym folii do reklamy wizualnej – dedykowanych do druku wielkofomatowego, ploterowych, do zmiany koloru auta – wykorzystywanych przy oklejaniu samochodów, produkcji reklam podświetlanych, do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków.

– Udział w FestiwalDruku.pl będzie dla nas szansą zaprezentowania szerszemu gronu klientów naszych nowości i rozwiązań zarówno usprawniających pracę aplikatorów folii, jak i umożliwiających optymalizację stanów magazynowych (jak uniwersalne folie High Opacity). Chcemy też zapoznać klientów z naszą ofertą szkoleniową i certyfikacyjną – podkreśla Elżbieta Janiak, Area Sales Manager Graphics Solutions EE and Russia.

Na FestiwalDruku.pl Avery Dennison prezentować będzie przede wszystkim folie do druku cyfrowego: wylewane MPI 1104/1105 i polimeryczne MPI 2800 High Opacity, folie ścienne, najnowsze rozwiązania w foliach translucentnych (seria 5600LD) oraz folie do zmiany koloru auta Supreme Wrapping Film.

Możliwości poszczególnych modeli folii do druku cyfrowego, które zostaną zaprezentowane na targach, można zobaczyć poniżej:

Folie wylewane MPI 1105: 

[youtube=”3qBJoG-ULJ0″]

Folie Wall Films:

[youtube=”HFtFbcnTqMM “]

Folie SWF ColorFlow:  

[youtube=”qMEOEqHij0g “]

Folie 5600LD:  

[youtube=”mFqq7D1WrGM”]

www.averydennison.com

www.festiwaldruku.pl

 KL