Druk Cyfrowy, Nowości

Konica Minolta na CeBIT 2017

W dniach 20-24 marca podczas tegorocznych targów CeBIT, Konica Minolta zaprezentowała swoje najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe. Firma zademonstrowała odwiedzającym innowacyjne systemy na miarę ery cyfrowej, przedstawiając swoją koncepcję miejsca pracy przyszłości. Jako jeden z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów i informacji, Konica Minolta pokazała swoim gościom rozwiązania gotowe do zastosowania w każdej organizacji.

Strefa miejsca pracy przyszłości była głównym punktem stoiska Konica Minolta. Odwiedzający mogli osobiście przetestować innowacyjne rozwiązania IT, które umożliwiają organizacjom tworzenie wartości biznesowej z nowych oraz istniejących źródeł informacji. We współpracy z MOBOTIX AG, niemieckim producentem inteligentnych rozwiązań w dziedzinie wideo IP, firma zademonstrowała aplikacje do łączenia ludzi, przestrzeni i urządzeń w inteligentnym środowisku pracy.

„TY zmierzasz ku erze cyfrowej. MY pomagamy Ci się tam dostać” – to hasło przewodnie Konica Minolta podczas tegorocznych targów CeBIT 2017. Firma zabrała swoich gości w cyfrową podróż przez świat biznesu, prezentując m.in. rozwiązania ECM w procesach, takich jak zarządzanie fakturami, pocztą elektroniczną, umowami, czy wyszukiwanie dokumentów. Została również przedstawiona oferta na usługi Smart Cloud.

W tym roku krajem partnerskim targów CeBIT 2017 została Japonia, jako jeden z liderów technologii cyfrowych. Konica Minolta, jako firma japońska zwraca uwagę na wyzwania, stojące przed organizacjami w dobie transformacji cyfrowej. Firma dobrze rozumie znaczenie innowacji w procesach biznesowych. Oferując rozwiązania i swoje doświadczenie pozwala zidentyfikować potencjał istniejących już informacji, a co za tym idzie pomaga swoim klientom tworzyć bardziej efektywny, zorganizowany i wydajniejszy przepływ pracy w organizacji.

Więcej informacji: http://cebit2017.konicaminolta.eu

www.konicaminolta.pl

KL