Artykuły Promocyjne, Nowości

Hafciarki HAPPY JAPAN od EMB Systems

Przemysłowe maszyny do haftowania japońskiej marki HAPPY JAPAN w całości projektowane i produkowane w Japonii gwarantują najwyższą jakość haftu i największe możliwości zdobienia.

Są wyjątkowo uniwersalne – łatwe do przezbrojenia pozwalają wykonywać hafty płaskie, cylindryczne, 3D, coiling, cording, cekiny, na odzieży gotowej, plecakach, butach, czapkach, skórze, taśmach. I wyjątkowo wydajne dzięki opcji równoczesnej pracy w systemie modułowym Happy Link różnych modeli maszyn Happy w sieci (to rozwiązanie pozwala scalić pracę osobnych maszyn w jeden zespół zależnie od potrzeb chwili, a zarazem ułatwia ekonomiczną rozbudowę parku maszyn o pojedyncze głowice w dłuższej perspektywie).

Seria HAPPY2 to nowoczesne hafciarki jednogłowicowe HCS2 stworzone do usług reklamowych, mocne maszyny o dużym polu HCD2 i wyjątkowe z gigantycznym polem haftu HFR 120 x120 cm. Największe wielogłowicowe maszyny hafciarskie – seria HCR3 są montowane w różnych konfiguracjach na specjalne zamówienie klienta. Mocne, precyzyjne, niezastąpione w hafcie 3D w tamborku cylindrycznym – odznaczają się wyjątkową trwałością. Porównanie cen z innymi wiodącymi markami jest dla maszyn HAPPY bardzo korzystne. Więcej informacji:

www.EMBpro.pl, www.EmbSystems.com.pl

Więcej nowości branżowych można znaleźć w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.