Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Sico Polska z drukarką i kalandrem dla tekstyliów

Sico Polska zaprezentowało na ubiegłorocznych targach Fast Textile drukarkę Mimaki TS300P-1800 oraz kalander do sublimacji 120T Monti Antonio oraz kalander Monti Antonio 120T.

Drukarka zaprojektowana specjalnie do cyfrowej niskokosztowej produkcji w zastosowaniach wymagających wysokiej jakości. Sublimacyjna drukarka atramentowa TS300P-1800 o szerokości 1,8 m to urządzenie przeznaczone do wykorzystania papieru transferowego, oferujące nowy poziom jakości i wydajności. Aby zwiększyć zakres jej zastosowań, wykorzystano dwa atramenty fluorescencyjne, dostępne w kolorze żółtym i różowym. Atramenty opracowano specjalnie z myślą o rynku transferowego papieru sublimacyjnego – nadają się idealnie do odzieży, strojów sportowych i pływackich oraz butów.

Kalander Monti Antonio 120T to uniwersalny i wielozadaniowy kalander do druku transferowego. Służy do pracy w trybie ciągłym oraz do wygrzewania użytków, przeznaczony jest do: druku transferowego, atramentów reaktywnych, termo utrwalania. Dostarczany w komplecie ze stołem zamontowanym z przodu, pozwalając na przesuwanie obu rolek razem. Druk transferowy w poniższych opcjach: zadrukowany papier do druku w roli i rola z materiałem, zadrukowany papier w roli i przygotowany do zadruku wykrojony materiał w brycie, zadrukowany papier w arkuszach i przygotowany do zadruku wykrojony materiał w brycie.

www.sico.pl

Więcej nowości z Fast Textile w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

KL