Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

GoTx 2190 – drukarka pigmentowa do druku bezpośrednio na tkaninach

Podczas trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, ALUBEST UG wyłączny dystrybutor drukarek pigmentowych Pigment Inc GoTx zaprezentował drukarkę GoTx 2190 do druku bezpośrednio na tkaninach z włókien naturalnych.

Innowacyjny druk pigmentowy o niespotykanym wcześniej gamucie kolorystycznym daje nieprawdopodobne wrażenia wizualne. Najwyższa jakość druku kroplą o wielkości 4 pkl. pozwala na uzyskanie detali o fotograficznej precyzji wydruku. Innowacyjny system prowadzenia materiału pozwala drukować na materiałach rozciągliwych, co sprawia, że staje się niekwestionowanym numerem jeden w branży. GoTx 2190 to idealne urządzenie dla małych i średnich producentów tkanin, projektantów i drukarń.

Drukarka GoTx 2190 oferowana przez ALUBEST UG, została nagrodzona Diamentem na targach Fast Textile 2016 w kategorii PRODUKT ROKU 2016. Komisja przyznająca wyróżnienie doceniła innowacyjność oraz inne liczne cechy wyróżniające produkt.

Na targach FestiwalDruku.pl 2016, ta maszyna otrzymała Złoty Medal. Analogicznie jak w przypadku Diamentu, okazała się innowacyjnym rozwiązaniem do druku bezpośredniego na tkaninach. Doceniono również jej szerokie zastosowanie przy wytwarzaniu spersonalizowanych produktów końcowych.

Więcej nowości z Fast Textile w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

www.alubest.de

KL