Nowości, Wielki Format

Premiera nowego plotera eko-solwentowego OKI

W lutym odbędzie się polska premiera nowego eko-solwentowego plotera OKI – Color Painter E-64s.

Dzięki swoim parametrom technicznym oraz zachęcającej cenie, ploter świetnie sprawdzi się w branży poligraficznej, zwłaszcza w tych drukarniach i agencjach reklamowych, które obsługują zlecenia o niewielkich i średnich ilościach wydruków. Dla takich firm niezmiernie ważne są niskie koszty utrzymania nabywanych urządzeń, ponieważ skala obsługiwanych zleceń nie uzasadnia kupna droższego modelu.

ColorPainter E-64s posiada wiele zalet, znanych z urządzeń z wyższej półki, np. ColorPainter M-64s lub ColorPainter H3-104s. Urządzenie pracuje z wykorzystaniem ekologicznych tuszy SX. Charakteryzują się one niskim poziomem wydzielanego zapachu oraz mniejszą szkodliwością dla środowiska. Dzięki temu nawet po druku długiej serii powietrze w pokoju nie odstrasza pracowników ani gości.

Urządzenie ColorPainter E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Szeroki zakres barw, wyraźne, nasycone kolorem i lśniące wydruki, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: te cechy sprawiają, że na urządzeniu można uzyskać płachty do wielu zastosowań informacyjno-upiększających, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także do oklejenia pojazdów. Niezależnie od ustawionej szybkości wydruku – zachowana zostaje najwyższa jakość – kontury pozostają wyraźne, a kolory cieszą oczy klientów.

Obecnie coraz częściej firmy poligraficzne i inni profesjonalni użytkownicy korzystają z automatycznego i/lub zdalnego trybu drukowania, nawet przy niewielkich partiach wydruków. Oszczędzają w ten sposób pieniądze i czas. Jednocześnie, oznacza to zaufanie do producenta i do urządzenia, że samodzielnie dobierze ono odpowiednie parametry i wydrukuje najlepszą możliwą wersję. Najnowszy ColorPainter E-64s zapewnia to przez funkcje m.in. automatycznego dopasowania pozycji i jakości parametrów wydruku przy użyciu optycznych sensorów, doboru właściwej wielkości kropli tuszu, dzięki czemu jakość druku zawsze pozostaje wysoka (technologia Smart Pass Technology 4), oraz automatycznego czyszczenia i kompensacji dysz w przypadku ich zapchania lub innej awarii (technologia Smart Nozzle Mapping 3), aby nie powstawały przerwy np. podczas długiego drukowania lub po dłuższej przerwie od drukowania. W ten sposób dbamy o satysfakcję klientów z wydruków w każdej sytuacji.

www.oki.pl

KL