Druk Cyfrowy, Nowości

10 urządzeń wielofunkcyjnych Sharp wyróżnionych przez BLI

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp z serii Advanced i Essentials zdobyły ocenę „Highly Recommended” (wysoce polecane) od Buyers Laboratory LLC (BLI) – wiodącej na świecie niezależnej organizacji testującej produkty i rozwiązania przetwarzające dokumenty. Ocena „Highly Recommended” to najwyższe wyróżnienie, jakie produkt może otrzymać od BLI.

– Te zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne o innowacyjnych i otwierających nowe możliwości funkcjach łatwo zdobyły ocenę BLI „Highly Recommended”, potwierdzając swoją niezawodność we wszystkich rygorystycznych testach. Seria odpowiada na rosnący popyt rynkowy na kolorowe urządzenia A3 i potwierdza zaangażowanie firmy Sharp w tworzenie wyspecjalizowanych rozwiązań, które pomagają firmom pozyskiwać informacje w odpowiedniej formie oraz w odpowiednim czasie i miejscu – komentuje Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Urządzenia Sharp wyposażone są w czujniki ruchu i automatycznie wybudzają się z trybu uśpienia, gdy wykryją zbliżającego się użytkownika, pozwalając zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. Wprowadzone na rynek w 2016 roku kolorowe urządzenia wielofunkcyjne serii Advanced i Essentials wywarły duże wrażenie zarówno na resellerach jak i klientach. Administratorzy IT doceniają je również za pojemniki z tonerem automatycznie wysuwane dopiero przy jego całkowitym opróżnieniu, co pozwala zapobiec marnotrawieniu materiałów i ułatwić pracę.

Użytkownicy mają możliwość drukowania plików pakietu Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) bezpośrednio z pamięci USB podłączonej do urządzenia. To idealne rozwiązanie dla pracowników mobilnych oraz osób odwiedzających firmę. Odchylany ekran dotykowy LCD o przekątnej 10,1 cala z przejrzystym interfejsem użytkownika umożliwia intuicyjną nawigację po funkcjach urządzenia, włączając w to łatwy dostęp do instrukcji obsługi oraz wygodną personalizację ikon na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Funkcja skanowania w połączeniu z OCR umożliwia błyskawiczną konwersję papierowych dokumentów do postaci przeszukiwalnego PDF lub plików pakietu Office.

Dziesięć nagrodzonych modeli stworzono przede wszystkim z myślą o użytkownikach, umożliwiając im łatwą konfigurację i wykonywanie złożonych zadań. Seria Advanced obejmuje modele MX-3070N/ 3570N/ 4070N/ 5070N/ 6070N, a seria Essentials modele MX-3050N/ 3550N/ 4050N/ 5050N/ 6050N.

www.sharp.pl

KL