Druk Cyfrowy, Nowości

Rozszerzenie promocji na skanery Epson

W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony klientów firma Epson przygotowała rozszerzenie dotychczasowej promocji dla osób planujących zakup profesjonalnego skanera dokumentów. Aż do 31.03 wybrane urządzenia (w tym zarówno modele wcześniej promowane, jak i nowe!) z oferty firmy będą dostępne z gwarancją wydłużoną do 5 lat.

Promocja trwa od 1 stycznia do 31 marca 2017 r. Jej zasady są niezwykle proste: wystarczy dokonać zakupu urządzenia objętego programem promocyjnym, a następnie zarejestrować je na specjalnej stronie firmy Epson pod adresem www.epson.pl/gwarancjanaskanery.

Firma Epson ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań z dziedziny szeroko pojętego przetwarzania obrazu, w tym jego skanowania. Autorska, nowoczesna technologia oraz pakiet profesjonalnego oprogramowania wspomagającego pracę sprawiają, że wybór skanerów objętych promocją sprawdzi się tak w przypadku tworzenia zaawansowanych rozwiązań zarządzania dokumentacją (DMS) dla biznesu, jak i w małej instytucji czy urzędzie. Wieloletnia gwarancja stanowi dodatkową oszczędność, która przekłada się na niższe koszty posiadania (TCO).

– Rozszerzenie standardowej gwarancji na całą rodzinę urządzeń do 5 lat jest najlepszym dowodem na to że Epson jest absolutnie przekonany o niezawodności swoich produktów. Tworzone są one z myślą o użytkowaniu przez lata, cały czas zachowując najwyższy komfort i efektywność użytkowania. Co ważne, dotyczy to zarówno objętego aktualną promocją sprzętu, jak i całej oferty – mówi Szymon Kaczorowski, Business Account Manager w Epson.

Więcej informacji o bieżących promocjach Epson znaleźć można TUTAJ.

www.epson.pl

KL