Druk Cyfrowy, Nowości

TM-T88VI iHub – drukarka fiskalna od Epson, która połączy się zawsze

Epson wzbogaca ofertę wiodących na rynku drukarek do terminali POS. TM-T88VI iHub umożliwia łączność przewodową i bezprzewodową na wiele sposobów, w tym obsługę terminali POS z urządzeń mobilnych, sieci i komputerów PC.

Epson, europejski producent drukarek POS, wzbogaca swoją ofertę drukarek POS o urządzenie TM-T88VI iHub. Ta nowoczesna drukarka paragonów ma takie same funkcje jak wprowadzony niedawno do sprzedaży model TM-T88VI, ale dodatkowo oferuje więcej opcji łączności, umożliwiających instalowanie i ładowanie urządzeń peryferyjnych. Urządzenie TM-T88VI iHub zostało zaprojektowane z myślą o współpracy zarówno z tradycyjnymi, komputerowymi systemami POS, jak i coraz popularniejszymi rozwiązaniami sieciowymi i mobilnymi. Dzięki temu stanowi idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów, barów i restauracji, którzy chcą korzystać z nowych metod obsługi klienta, systemu tradycyjnego lub łączącego oba środowiska.

– Drukarka TM-T88VI iHub oferuje dokładnie te same doskonałe funkcje co TM-T88VI, a dodatkowo umożliwia łączność z urządzeniami i ich ładowanie na wiele różnych sposobów. Na rynku nie ma obecnie dużego wyboru urządzeń oferujących jednocześnie wszystkie trzy opcje łączności – za pośrednictwem sieci, tabletów i komputerów PC — dzięki którym właściciele sklepów, restauracji czy barów mogliby przyjmować płatności w wygodny dla nich sposób — mówi Grzegorz Moch, Business Solution Manager z Epson.

Oprócz wszechstronności TM-T88VI iHub charakteryzuje się niezawodnością, z której słyną produkty Epson, oraz wyjątkową wydajnością — maksymalna szybkość drukowania wynosi 350 mm/s. Możliwość wstecznego podawania papieru pozwala ograniczyć jego zużycie bez wpływu na wydajność, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i mniejszą ilość odpadów.

Dzięki funkcji Server Direct Print TM-T88VI iHub może drukować bezpośrednio z serwera internetowego. 

Obsługuje także nawigację opartą na lokalizacyjnych urządzeniach nadawczych — beaconach, co pomaga urządzeniom mobilnym rozpoznać najbliższą drukarkę. To sprawia, że jest ona idealnym rozwiązaniem do środowisk POS z wieloma urządzeniami drukującymi.

TM-T88VI iHub ma takie same wymiary co TM-T88V iHub przez co umożliwia wdrożenie zupełnie nowego systemu bez konieczności zmiany układu wyposażenia lady. Drukarka jest dostępna w kolorach czarnym i białym, tak aby pasowała do wystroju każdego sklepu, baru lub restauracji.

Model TM-T88VI będzie dostępny od 1 lutego 2017 r. w cenie 1 432 zł.

www.epson.pl

KL