Druk Cyfrowy, Nowości

Ricoh po raz piąty gra razem z WOŚP

Ricoh Polska piąty rok z rzędu weźmie udział w Finale WOŚP. Firma jest wieloletnim partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – dostarcza jej urządzenia do druku oraz projektory i tablice interaktywne.

W tym roku na urządzeniach Ricoh powstanie m.in. 120 tysięcy identyfikatorów, którymi posługują się wolontariusze WOŚP. Rozwiązania firmy są wykorzystywane nie tylko podczas Wielkiego Finału, ale również podczas Przystanku Woodstock.

Ricoh uczestniczy w aukcjach WOŚP

Ricoh Polska wspiera Fundację nie tylko w zakresie sprzętu, obsługi serwisowej i rozwiązań technologicznych, ale również poprzez inne inicjatywy własne. Podczas tegorocznego Finału będzie można wylicytować wyjątkowy aparat Ricoh Theta SC, który umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w 360° w rozdzielczości Full HD. Jedyny egzemplarz tego urządzenia wyprodukowany z charakterystycznym serduszkiem WOŚP będzie do zdobycia na jednej z aukcji Allegro – http://aukcje.wosp.org.pl

– Wspieranie Fundacji stało się dla nas zadaniem o najwyższym priorytecie. Cieszymy się, że nasze rozwiązania technologiczne są jej pomocne w codziennej pracy oraz  podczas wszystkich wydarzeń przez nią organizowanych, w tym tych najważniejszych, jakimi są Finały WOŚP. W tym roku przekazujemy na aukcję WOŚP wyprodukowany specjalnie na tę okazję aparat Ricoh Theta SC – najnowszy model naszej kamery sferycznej. To jedyny egzemplarz, wyprodukowany specjalnie na tę okazję, sygnowany charakterystycznym czerwonym sercem WOŚP – mówi Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

www.ricoh.pl

KL