Artykuły, Wielki Format

„Zobacz jakie to Easy!” – katalog folii samoprzylepnych Neschen

Katalog „Zobacz jakie to Easy!” to przekrojowa prezentacja folii samoprzylepnych firmy Neschen, obejmująca wszystkie produkty z klejem DOT, FIX oraz bezklejowe.

Katalog w formacie 27,5x18cm zawiera trzynaście kolorowych, nacinanych próbek oraz przykładowe realizacje reklamowe i dekoracyjne w różnych miejscach. Trzynaście kolorowych próbek zostało oznaczonych piktogramem ODKLEJ, po to aby każdy użytkownik mógł sam przekonać się jak łatwe są w użyciu materiały DOT, FIX oraz GRIP. Tym szybkim sposobem można poznać ideę, która przyświecała firmie Neschen w trakcie tworzenia tych folii.

Te unikatowe produkty wyróżnia:

– przyjazny dla środowiska klej, który naniesiony został w postaci kropek,
– atesty trudnopalności i certyfikat antypoślizgowości,
– certyfikaty druku dla HP Latex
– dziecinnie prosta aplikacja i demontaż,
– niesamowite efekty jakie osiąga się przy ich użyciu i szeroki wachlarz zastosowań,
– stosunek jakości do ceny przy relatywnie niskim zaangażowaniu czasu i ludzi.

– Katalog będzie świetnym narzędziem do pracy: dla projektantów czy agencji reklamowych, podczas rozmów ze swoimi klientami. Folia Easy DOT od początku jest hitem sprzedaży i jednym z najfajniejszych produktów, wykorzystywanym w realizacjach przez naszych klientów, z uwagi na to, że pozwala na łatwą samodzielną aplikację. Produkt jest łatwy do naniesienia i przyklejenia. Układ kropek kleju DOT, tzn. przestrzenie pomiędzy nimi pozwalają, na swobodne wyprowadzenie powietrza spod folii. Dzięki temu unikamy efektów bąbli. Materiały firmy Neschen idealnie wpisują się w technologię druku HP Latex. Uzyskujemy piękne, trwałe i nasycone grafiki – mówi Beata Wrona z Integart. – Ten Katalog, obok naszej wcześniejszej publikacji PORTFOLIO DOBRYCH WNĘTRZ, będzie kolejną „perełką” dla branży LFP pokazującą inspirujące zastosowania. Potencjał tych produktów jest niesamowity, trzeba je tylko dobrze poznać – dodaje.

[youtube=”IiUnh4zdwCY”]

Katalog będzie można kupić w oddziałach firmy Integart lub otrzymać go jako element wyposażenia marketingowego przy zakupie drukarki HP Latex.

Dla pierwszych 30 Klientów, którzy wyślą do Integart formularz zgłoszeniowy czeka darmowy – promocyjny egzemplarz do odbioru.


Na stronie Integart można zapoznać się z foliami marki Neschen oraz do obejrzenia filmów specjalnie przygotowanych do naszej kampanii „Zobacz jakie to Easy!”.

Kampania jest jednocześnie początkiem cyklu filmów video dedykowanych innowacyjnym produktom różnych marek, dostępnych w ofercie Integart, które pokazują jak łatwo jest zrobić okazjonalną kampanię w Galerii Handlowej lub „odczarować” smutne dla dzieci miejsce – jakim jest przychodnia.

Więcej na kanale YouTube oraz na Integart.TV

KL