Artykuły Promocyjne, Nowości

Mimaki z innowacjami w druku na gadżetach podczas targów PSI 2017

Mimaki, producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących ogłosił, że uda się na targi PSI 2017 organizowane w Messe Düsseldorf. To coroczne wydarzenie dla firm zrzeszonych w PSI, międzynarodowej sieci firm z branży produktów promocyjnych, i stanowi jedną z najważniejszych europejskich wystaw tego typu wyrobów. Podczas tego odbywającego się każdego roku wydarzenia około 16 000 odwiedzających z ponad 80 krajów spotka się na ponad 900 wystawach z 35 krajów. Firma Mimaki będzie ulokowana w Hali nr 12 na stoisku B13 podczas targów prezentujących różne technologie zwiększające lub dodające wartość do produktów promocyjnych.

– To dla nas ważne targi – powiedział Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w krajach EMEA, Mimaki Europe. – W miarę jak specjaliści od marketingu starają się wyróżnić na tle konkurencji i coraz dalej przesuwają granice wyznaczające to, co można zrobić, aby dodać wartość do produktów promocyjnych, w tym do materiałów tekstylnych, Mimaki również stara się przesuwać granice poprzez wprowadzanie na rynek nowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie nadruków na produktach promocyjnych. Podczas PSI 2017 będziemy w stanie zaoferować coś odpowiedniego każdemu uczestnikowi, włączając w to unikalne, cyfrowe rozwiązania do biznesu, które pomogą producentom wyrobów promocyjnych uzyskać większą dochodowość i wychodzić naprzeciw zmianom w zakresie przewagi konkurencyjnej.

Stoisko Mimaki weźmie udział w Technology Forum 2017, interaktywnym wydarzeniu obejmującym produkcję na żywo unikalnych wyrobów promocyjnych przy wykorzystaniu rzeczywistego sprzętu, który klient może zakupić do swojego własnego przedsiębiorstwa. Eksperci Mimaki będą pod ręką, aby wyjaśnić korzyści z używania technologii druku cyfrowego, która pozwala dodać wartość do produktów promocyjnych w unikalny i interesujący sposób.

Na stoisku Mimaki zostanie umieszczona szeroka gama rozwiązań, w tym:

  • UJF-3042 MkII: Ta płaska drukarka UV została wyposażona w kompaktowy stół o rozmiarze 300 mm × 420 mm i może wykorzystywać szeroką gamę atramentów Mimaki, które zapewniają wyjątkową jakość nadruku na różnych rodzajach produktów promocyjnych, stworzonych z materiałów o grubości do 153 mm.
  • UJF-6042 MkII i CFL-605RT: To rozwiązanie drukująco-tnące łączy nową płaską drukarkę Mimaki (wyposażoną w stół o rozmiarze 610 mm × 420 mm) wraz z ploterem tnącym typu flatbed CFL-605RT. To kompaktowe, wszechstronne i wielofunkcyjne rozwiązanie jest idealne do drukowania i wycinania na materiałach PET lub innych wyrobach z plastiku przy wykorzystaniu różnego rodzaju funkcji cięcia. Zestaw zawiera również zaawansowany pakiet oprogramowania do cięcia, które zapewnia łatwość obsługi i ogranicza ryzyko błędu.
  • UJF-7151 plus: To potężne i niezawodne rozwiązanie w zakresie druku cyfrowego, stanowiące alternatywę dla tradycyjnego sitodruku wykonywanego bezpośrednio na przedmiocie, zostanie zaprezentowane pod kątem dwóch różnych zastosowań. Jedna drukarka będzie wykorzystywać elastyczny atrament LUS-350 w zastosowaniu obejmującym cyfrowe formowanie termiczne i zostanie zaprezentowana razem z urządzeniem do formowania próżniowego Formech 508FS, zapewniając w ten sposób kompletne rozwiązanie w zakresie cyfrowego formowania termicznego. Mimaki LUS-350 to unikatowy atrament umożliwiający rozciąganie do 350%, który jest przeznaczony do szerokiej gamy materiałów formowanych termicznie, szczególnie tych wymagających wyjątkowej twardości i wytrzymałości, np. części samochodowych. Drugie rozwiązanie UJF-7151 plus zostanie zaprezentowane wraz z atramentem LH-100 o sztywniejszej formule, przeznaczonym do wydruku na twardych podłożach wymagających lepszych właściwości przylegających.
  • CJV150-75: Ten zintegrowany system druku i cięcia zostanie zaprezentowany wraz ze srebrnym atramentem, wykorzystywanym w takich zastosowaniach jak promocyjne etykiety i naklejki. Jest dostępny wraz z różnymi zestawami atramentów solwentowych, które umożliwiają wybór z 10 różnych kolorów, w tym srebrny, pomarańczowy, jasnoczarny i biały, i zapewniają w ten sposób maksymalnie wysoką jakość i bogatą gamę kolorów.

– Nasze stoisko będzie obejmować rozwiązania dla wszystkich produktów promocyjnych, jakie tylko można sobie wyobrazić, włączając w to rozwiązania, które uczestnikom jeszcze nawet nie przyszły na myśl – dodał Horsten. – Dodatkowo podczas Technology Forum 2017 uczestnicy będą w stanie zobaczyć, w jaki sposób rozwiązania Mimaki integrują się z wydajnymi, kompleksowymi przebiegami pracy. Po tych pokazach uczestnicy wrócą do domów z mnóstwem pomysłów do wykorzystania w biznesie.

Produkty reklamowe: Różne wyroby reklamowe drukowane przez urządzenia Mimaki.

www.mimaki.com

KL