Druk Cyfrowy, Nowości

WorkForce DS-310 i DS-360W: najszybsze przenośne skanery biznesowe

Najszybszy skaner biznesowy na rynku oferuje wszechstronną obsługę nośników, łączność Super Speed USB 3.0 i wygodny podajnik dokumentów o pojemności 20 stron

Epson  wprowadza dwa nowe, najszybsze na rynku, przenośne skanery biznesowe [1]. Skanery WorkForce DS-310 i DS-360W ułatwiają i przyspieszają zdalne zarządzanie dokumentami. To najlżejsze i najmniejsze urządzenia w swojej klasie — bez problemu mieszczą się w torbie czy szufladzie, umożliwiając pracownikom łatwą i szybką digitalizację papierowych dokumentów zarówno w biurze, jak i poza nim. Model DS-360W ma dodatkowo wbudowaną baterię i moduł łączności bezprzewodowej, co pozwala na prawdziwie mobilną obsługę bez potrzeby podłączania kabli.

– To najszybsze skanery biznesowe na rynku1 oferujące wydajność na poziomie 25 ppm1 zarówno w trybie jednostronnym jak i dwustronnym oraz 300 dpi w trybie kolorowym i monochromatycznym. Praca z użyciem tych urządzeń jest intuicyjna i wygodna, a dzięki łączności Super Speed USB 3.0 i podajnikowi dokumentów o pojemności 20 stron, są one jeszcze bardziej efektywne. Wbudowana bateria, łączność bezprzewodowa i możliwość ładowania przez USB także w trakcie podróży, pozwala skanować dokumenty praktycznie wszędzie – mówi Szymon Kaczorowski, Business Account Manager z Epson.

Wszechstronna obsługa nośników

Oba modele pozwalają skanować wiele rodzajów nośników, w tym kopert, kartonów i papieru o gramaturze od 52 do 230 g/m2. Są idealnym rozwiązaniem, gdy trzeba zdigitalizować i zapisać dokumenty papierowe, np. wizytówki czy podpisane formularze.

Bezprzewodowe funkcje łączności modelu DS-360W

Łączność bezprzewodowa umożliwia łatwe przesyłanie skanów do telefonów i tabletów. Bateria i możliwość ładowania urządzenia w drodze sprawiają, że jest świetnym rozwiązaniem dla pracowników zdalnych. Darmowe oprogramowanie Document Capture Pro, które można pobrać ze strony firmy Epson, umożliwia bezproblemowe zintegrowanie urządzenia z obiegiem dokumentów za pomocą najchętniej używanych systemów zarządzania dokumentami systemu Windows. Dzięki oprogramowaniu Document Capture skaner Pro DS-360W oferuje wiele funkcji typu „skanowanie do”, w tym skanowanie do chmury IT, skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do środowiska Microsoft SharePoint, a także wiele innych funkcji obrazowania, takich jak rozpoznawanie kodów kreskowych i obsługa strefowego optycznego rozpoznawania znaków OCR-A/B.

Urządzenia WorkForce DS-360W i DS-310 znajdą się w sprzedaży od stycznia 2017 r. w cenach odpowiednio 1 425 i 1 078 PLN.

[1] W porównaniu do osobistych skanerów przenośnych zdefiniowanych przez Infosource dla regionu EMEA i w oparciu o dane techniczne podane na stronach producentów urządzeń konkurencyjnych z czerwca 2016 r.

www.epson.pl

KL