Artykuły Promocyjne, Nowości

UpMe web-to-fabric – pierwszy na rynku system do sprzedaży spersonalizowanych tkanin

Na tegorocznych targach Fast Textile premierę miało unikalne narzędzie do sprzedaży spersonalizowanych tekstyliów, system e-commerce UpMe Web-to-fabric. Jak informuje producent, jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku.

System jest efektem doświadczeń i wieloletniej współpracy z przedstawicielami firm z branży poligraficznej. Zapotrzebowanie na oprogramowanie zrodziło się z potrzeby zaoferowania klientom konkretnych narzędzi do rozwoju biznesu w sieci. Web-to-fabric to eliminacja błędów przy zamówieniach oraz możliwość swobodnego działania i projektowania przez klienta końcowego.

Web-to-fabric jest w pełni responsywny i działa na każdym urządzeniu, a niespotykane mechanizmy obróbki patternów, których baza liczy 12 milionów wzorów, sprawią, że klient stworzy indywidualny design. Następnie będzie mogł obejrzeć swój projekt na wizualizacji w 3D lub prezentację produktu w pomieszczeniu, co zdecydowanie ułatwi decyzję zakupową. Cechą wyróżniającą jest również to, że na wybranym patternie można zmieniać wielkość i ułożenie wzorów, powtarzalność i ich kolorystykę. Daje to wręcz nieograniczone możliwości. Web-to-fabric gwarantuje, że klient znajdzie dokładnie to czego szukał. Web-to-fabric to pierwsze i jedyne takie narzędzie na rynku.

Więcej informacji o oprogramowaniu można uzyskać TUTAJ.

KL