Artykuły Promocyjne, Nowości

Diament Fast Textile 2016 dla Alubest

Maszyna do druku bezpośredniego na tekstyliach GoTx 2190 została nagrodzona przez jury Fast Textile Diamentem w kategorii PRODUKT ROKU 2016. Komisja przyznająca wyróżnienie oparła swoją decyzję na innowacyjności oraz cechach wyróżniających produkt spośród wszystkich innych. Bardzo duża konkurencja sprawia, że otrzymana nagroda cieszy jej reprezentantów jeszcze bardziej.

Drukarka inkjetowa daje wyjątkową możliwość nadruku bezpośrednio na tkaninach z włókien naturalnych takich jak bawełna, jedwab, len, materiały bambusowe i konopne, wiskoza, wełna oraz materiałów poliestrowych. Innowacyjny druk pigmentowy o niespotykanym wcześniej gamucie kolorystycznym. Niesamowita jakość druku kroplą wielkości 4 pkl pozwala na uzyskanie detali o fotograficznej precyzji wydruku. Innowacyjny system prowadzenia materiału pozwala na nadruk na materiałach rozciągliwych, co sprawia, że urządzenie jest niekwestionowanym numerem jeden na rynku. GoTx2190 to idealna maszyna dla małych i średnich producentów tkanin, projektantów i drukarni.

Te wszystkie niespotykane dotąd połączenie walorów sprawiło, że nagroda za PRODUKT ROKU 2016 dla firmy Alubest stała się faktem.

 OOH magazine był partnerem targów.

www.alubest.de

KL