Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Zastosowanie druku na podłożach sztywnych – API.PL na Targach Glass

API.PL zaprasza do Poznania na kolejną edycję Targów Branży Szklarskiej GLASS. Firma zaprezentuje możliwości druku na szkle, ceramice, drewnie, płytach MDF oraz aluminium. 

Głównym tematem ekspozycji API.PL będzie wykorzystanie druku UV i druku ekosolwentowego do zdobienia wnętrz czyli zastosowanie personalizowanych elementów na szkle, płytach mdf, ceramice oraz tapet przy projektowaniu kuchni, łazienek, mebli.

Na stoisku będzie można na żywo przetestować hybrydowy ploter UV HANDTOP 1600UV HK4 dający największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Jego hybrydowa budowa umożliwia zadruk z roli na rolę oraz mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.

EPSON SureColor SC-S80610 – nowość na rynku druku ekosolwentowego to druga atrakcja na stoisku API.PL. Nowa generacja urządzeń ekosolwentowych firmy EPSON to niebywała jakość wydruków w niskich cenach eksploatacyjnych. W przypadku tych targów będziemy w szczególności prezentować druk fototapet, canvasów oraz folii.

– Prezentacja API.PL na targach Glass jest skierowana nie tylko do firm z branży szklarskiej, ale również dla tych, którzy na tych targach szukają inspiracji w zakresie wykorzystania personalizowanych wydruków do zdobienia wnętrz. Warto również wspomnieć, że obydwa prezentowane plotery zostały niedawno docenione przez jury Festiwalu Druku i nagrodzone Złotymi Medalami za innowacyjność oraz całościową ofertę gwarancyjno-serwisową – Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Zapraszamy na stoisko API.PL od 16 do 19 listopada do Poznania – Hala 7A, Stoisko 32

www.api.pl

KL