Artykuły Promocyjne, Nowości

Targi Fast Textile już w tym tygodniu

W dniach 17-19 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile. To wyjątkowe święto branży tekstylnej wyznacza przyszłe trendy obejmujące swoim zasięgiem Europę Środkową.

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy. Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy – wzory, kolorystkę, struktury i surowce na sezon wiosna/lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w branży.

III edycja Targów Tekstylnych to aż 350 firm z całego świata! Swój udział zapowiedzieli już producenci i importerzy z Polski, Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Uzbekistanu, Grecji, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Przestrzeń III edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na 7 stref branżowych: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, usługi i pawilony międzynarodowe. Podczas wydarzenia odbywać się będzie też Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odbędą się w Hali C w Ptak Warsaw Expo w dniach 17-19 listopada 2016. Godziny Targów to 9:00-17:00 (czwartek-piątek, 17-18.11) i 9:00-16:00 (sobota, 19.11).

Bezpłatny bilet wstępu na targi można pobrać TUTAJ.

OOH magazine jest partnerem targów. Podczas wydarzenia będzie dostępne na stoisku nr 136 z najnowszym wydaniem Raportu Dostawców Mediów i Maszyn (pobierz numer TUTAJ).

KL